Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najtańsze pieluszki: lista zakupowa dla rodziców

Co tydzień zbieramy dla Was informacje o najniższych cenach na artykuły dla dzieci z największych sklepów w Polsce. Sprawdź, gdzie tym razem kupisz najtaniej pieluszki, posiłki dla niemowląt, chusteczki nawilżane oraz akcesoria.

Produkty spożywcze

  • mleko Nan 2 lub Nestle 600 g w PoloMarket w cenie 25,49 zamiast 29,99 złotych.
  • mleko Gerber 2 lub 3 w Super-Pharm w cenie 13,99 złotych.
  • mleko Bebiko w Carrefour w cenie 13,99 złotych.
  • danie dla dzieci Gerber różne rodzaje w Kauflandzie w cenie 3,49 złotych za sztukę zamiast 4,09 złotych
  • deser dla dzieci Gerber 125 gramów w Carrefour w cenie 2,55 złotych
  • deserki BoboVita w Tesco 3 opakowania 125 gramowe w cenie 6,99 złotych. Natomiast w Auchan te deserki otrzymamy w cenie 4,15 złotych za 190 gramowe opakowania.
  • dowolny obiadek Bobovita w Rossmannie w cenie 4,69 złotych a drugi 50% taniej.
  • kaszka ryżowa BoboVita w Realu w cenie 5,29 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle w Tesco pierwsze w cenie 7,39 złotych i druga za 3,70złotych.

Artykuły higieniczne

  • pieluchy dla dzieci Pampers Mega Pack w Realu w cenie 77,95 złotych (jedna pielucha w cenie 0,52 złotych)
  • pieluchy Pampers dla dzieci 3 lub 4 w Lidlu w cenie 29,99 złotych.
  • pieluchy Pampers Premium Care w Super-Pharm w cenie 39,99 złotych zamiast 49,99 złotych.
  • pieluchy Pampers Sleep &Play midi 58 sztuk w cenie 26,99 złotych w Tesco zamiast 30,95 złotych.
  • pieluchy Helen Harper w Carrefour w cenie 21,19 złotych
  • pieluszki Babydream do pływania w Rossmannie w cenie 12,99 złotych.
  • chusteczki nawilżane Pampers dwa opakowania w Kauflandzie w cenie 9,59 złotych zamiast 14,59 złotych
  • chusteczki Babydream 2 razy po 80 sztuk w cenie 6,99 złotych w Rossmannie.
  • Bobini płyn do kąpieli w Rossmannie w cenie 7,49 złotych za 500 ml.
  • Nivea Baby krem ochronny na słońce faktor 30 w Rossmannie w cenie 19,99 złotych zamiast 30,99.
  • Aquafresh pasta i szczoteczka do zębów w Lidlu w cenie 9,99 złotych.

Zabawki i akcesoria

  • szlafrok dziecięcy 100% bawełny w Kauflandzie w cenie 34,99 złotych (oferta specjalna do wyczerpania zapasów), rozmiary 110-152
  • domek ogrodowy dla dzieci Tobi w Carrefour w cenie 119 złotych zamiast 279 złotych.
  • rowerek biegowy 12” w Carrefour drewniany w cenie 99,99 złotych.

Czas promocji
Kaufland 18.07-24.07.2013
Real 18.07-24.07.2013
Tesco 18.07 – 24.07.2013
Rossmann 12.07-25.07.2013
Auchan 17-23.07.2013
Polo Market 17.07-23.07.2013
Drogeria Natura 18.07-31.07.2013
Super-Pharm 11.07-24.07.2013
Carrefour 17.07-22.07.2013
Lidl od poniedziałku 15 lipca
Netto 15-21.07.2013

Kaufland, chroniąc interesy konsumenta, dobrowolnie wycofuje
ze sprzedaży produkty:

DentaPlus Żel do zębów 2-6 lat, 100 ml
EAN 5900107006026
Data minimalnej trwałości:  08.2015
(wytłoczona na zgrzewie tuby)

Nie można wykluczyć zakażenia bakteryjnego.
Kaufland zapobiegawczo wycofał ze sprzedaży powyższy artykuł.
Klienci mogą zwrócić produkt w każdym, dowolnym markecie Kaufland.
W zamian otrzymają zwrot gotówki, naturalnie bez konieczności okazywania paragonu.

W razie pytań do dyspozycji klientów jest bezpłatna infolinia
800 300 062.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.