Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najtańsze pieluszki dla dzieci

Gdzie kupować, by oszczędzić parę złotych? Z których promocji rzeczywiście warto skorzystać?

Prześledziliśmy dla Was oferty największych sklepów i przygotowaliśmy cotygodniową ściągawkę zakupową.

Produkty spożywcze

  • mleko dla dzieci Nestle Junior opakowanie 350 gramów w Realu 15,49 złotych. To samo mleko w Rossmannie w cenie 15,99 złotych a drugie za połowę ceny. Natomiast w Super-Pharm w cenie 14,99 złotych zamiast 17, 99 zł.
  • mleko Bebilon 1,2 kg w Carrefour w cenie 53,99 złotych. Natomiast w Polo Market to samo mleko kupimy w cenie 56,99 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa BoboVita w Realu 400 g w cenie 11,59 złotych. Z kolei w Auchan opakowanie 230 g w cenie 6,49 złotych.
  • kaszka ryżowa BoboVita w Polo Market w cenie 5,29 złotych.
  • BoboVita Expert Minima w Polo Market w cenie 13,99 złotych zamiast 16,99 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa BoboVita w Tesco za dwa opakowania zapłacimy 9 złotych.
  • deserki dla dzieci Gerber opakowanie 180 g w Realu w cenie 4,59 złotych
  • dania dla dzieci Gerber 190 g w Realu w cenie 4,79 złotych,
  • obiadek BoboVita w Polo Market w cenie 5,49 złotych zamiast 6,79 złotych.
  • deser BoboVita w Polo Market 125 g różne rodzaje w cenie 2,49 złotych.
  • danie DoReMi (różne smaki) w Kauflandzie w cenie 4,79 złotych za 250 g
  • dowolne danie Hipp w Rossmannie w cenie 5,19 złotych a drugi 50% taniej.
  • trzy dowolne deserki Gerber 130 gramów w w cenie 2,99 złotych a czwarty gratis w Rossmannie.
  • herbatka Hipp w Realu 400 gramów w cenie 14,99 złotych.
  • dania Hipp Bio w Super-Pharm w cenie 2,99 złotych zamiast 4,19 złotych.
  • soki dla dzieci Gerber w Realu w cenie 3,79 złotych
  • Bobofrut soki i nektry w Super-Pharm w cenie 3,49 złotych.

Artykuły higieniczne

  • pieluchy dla dzieci Pampers Sleep& Play (midi, maxi, junior) w Kauflandzie w cenie 19,99 złotych zamiast 27,99 złotych. Te same pieluchy w Polo Market w cenie 28,99 złotych zamiast 31,99 złotych.
  • pieluchy Pampers Active Baby midi pack w Super-Pharm w cenie 27,99 złotych.
  • pieluchy Pampers Active Baby Mega Box w Carrefour w cenie 77,99 złotych (rozmiar 3 150 pieluch)
  • pieluchy Pampers new box midi w Tesco w cenie 69,99 złotych (opakowanie) (rozmiar 3-132 pieluchy).
  • pieluchy Pampers Premium Care w Rossmannie w cenie 59,99 złotych zamiast 64,99 złotych.
  • chusteczki Johnson’s Baby w Realu w cenie 18,49 złotych za paczkę.
  • Sudocrem w Rossmannie 125 gramów w cenie 17,99 złotych zamiast 21,99 złotych.
  • Nivea Baby oliwka pielęgnacyjna w Rossmannie w cenie 8,99 złotych zamiast 12,49 złotych.
  • Dzidziuś Kindii w Rossmannie w cenie 5,69 złotych zamiast 6,69 złotych.
  • Chusteczki nawilżane Huggies w Super-Pharm w cenie 4,99 złotych zamiast 6,49.
  • chusteczki Cleanic Kindii w Auchan 3 opakowanie w cenie 9,99 złotych.

Zabawki i akcesoria

  • ramper niemowlęcy w Realu w cenie 4,99 złotych.
  • świecąca syrenka w Realu w cenie 49,95 złotych zamiast 79,95 złotych

Czas promocji

Real 25-31.07.2013
Kaufland 25-31.07.2013
Tesco 25.07-31.07.2013
Rossmann 26.07-08.08.2013
Super-Pharm 25.07-07.08.2013
Carrefour 24.07-29.07.2013
Polo Market 24.07-13.08.2013
Auchan 24-30.07.2013

Kaufland, chroniąc interesy konsumenta, dobrowolnie wycofuje
ze sprzedaży produkty:
DentaPlus Żel do zębów 2-6 lat, 100 ml
EAN 5900107006026
Data minimalnej trwałości:  08.2015
(wytłoczona na zgrzewie tuby)
Nie można wykluczyć zakażenia bakteryjnego.
Kaufland zapobiegawczo wycofał ze sprzedaży powyższy artykuł.
Klienci mogą zwrócić produkt w każdym, dowolnym markecie Kaufland.
W zamian otrzymają zwrot gotówki, naturalnie bez konieczności okazywania paragonu.
W razie pytań do dyspozycji klientów jest bezpłatna infolinia
800 300 062.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.