Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najtańsze pieluszki, chusteczki dla dzieci i zabawki

Gdzie kupić najtańsze ulubione pieluszki? Ile można zaoszczędzić na chusteczkach dla dzieci? Nie ma sensu przepłacać, skoro ten sam produkt można kupić dużo taniej. Sprawdź najlepsze oferty tego tygodnia.

Produkty higieniczne

  • Pampers pieluchy Value Pack + przy zakupie dwóch opakowań cena w marketach Real 44,95 za opakowanie
  • Huggies Super Dry pieluchy dla dzieci wszystkie rozmiary w cenie 32,99 w sieci handlowej Super-Pharma
  • Pampers Newborn 23 szt. W cenie 17,59 oraz Pampers Mini Giant Pack 108 szt w cenie 42,39 (dodatkowo do opakowań pieluszek 50% taniej opak. Chusteczek nawilżonych Pampers baby fresh) w drogeriach
  • Pampers pieluchy midi 70szt. W cenie 39,99 w marketach Tesco
  • Pampers w Super-Pharma z kartą LifeStyle w cenie 39,99 (08-12.12.2012)
  • Huggies Super Dry w cenie 58,99 w marketach Carrefour
  • Real chusteczki nawilżone dla dzieci 4×63 szt. w cenie 16,99 produkt firmowy
  • Pampers Sensitive chusteczki nawilżone dla dzieci w cenie 21,99 w Super-Pharma za 4 opak.
  • Bobini chusteczki nawilżone dla dzieci w marketach Carrefour w cenie 6,19 pierwszy produkt, drugi natomiast 50% taniej w cenie 3,10
  • Pampers chusteczki Wuatro 4x56szt w cenie 19,99 za opakowanie w marketach Tesco
  • Huggies chusteczki nawilżone opak 6×64 w marketach Real w cenie 22,99
  • Cleanic Kindii chusteczki nawilżone dla dzieci 4 opak. w cenie 19,99 dla posiadaczy karty LifeStyle
  • Nivea Baby Nutri Sensitive kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci, różne rodzaje w cenie 12,99 szt. w marketach Real
  • HiPP produkty dla dzieci w drogeriach Super-Pharma taniej o 30% (cała seria)
  • Johnson’s Baby Bedtime produkty dla dzieci w Super-Pharma w obniżonej cenie o 20% (cała seria)
  • Oral B Strages pasta do zębów w cenie 7,79 w drogeriach Rossmann

Coś dla mam

  • Perfect Mama preparat przeciw rozstępom, oraz preparat antycellulitowy 150ml w cenie 17,99 zamiast 22,89, znajdziemy na półkach Rossmann
  • Bielenda SEXY MAMA skuteczna kuracja do pielęgnacji biustu 100ml oraz skuteczna kuracja przeciw rozstępom w drogeriach Rossmann w cenie 15,69
  • Tołpa dermo body mum produkty dla kobiet o skórze wrażliwej w ciąży jak i też po porodzie w cenie 31,99 (dermokosmetyki)

Produkty spożywcze

  • HiPP Bio Combiotik mleko dla dzieci opakowanie 800g w cenie 34,95 w Real
  • Beblion mleko modyfikowane 800g w proszku dla dzieci 38,99 w sieci Super-Pharma
  • Bebiko mleko modyfikowane różne rodzaje opak. 350G w cenie 11,99 w sieci drogerii Rossmann
  • BoboVita oferuje w marketach Real desery dla dzieci 3 w cenie 2, gdzie za jedno opakowanie zapłacimy jedyne 2,86
  • Gerber deser dla dzieci oferuje w opakowania 3sz w cenie 5,59
  • Gerber danie „Kuchnia Polska” 190g w cenie 5,29 w sieci marketów Tesco
  • HiPP Baby Bio obiadki dla dzieci różne rodzaje opak. 2x220g w marketach Real oferowane jest w cenie 10,99, gdzie HiPP Bio obiadki i zupy dla dzieci 190-200g oferowane jest w cenie 4,99 w Super-Pharma (cena dotyczy posiadaczy karty LifeStyle)
  • BoboVita danie dla dzieci różne rodzaje opakowanie 2x250g w cenie 8,49 w Real, BoboVita w marketach Carrefour oferuje opak. w cenie 3,44 przy zakupie 4szt. Różne rodzaje o pojemności 190g
  • Gerber Doremi dania dla dzieci w ofercie Real za 6,49 pierwszy produkt, kupując drugi zapłacimy 50% taniej, czyli 3,25
  • BoboVita kaszka dla dzieci mleczno-ryżowa w marketach Real w cenie 10,99 za 2x230g, natmiast w marketach Tesco oferta zakłada, że za 2 opakowania zapłacimy 12 zł
  • Nestle kaszka dla dzieci opak. 250G w cenie 10,49 w sieci sklepów Real, Nestle kaszka dla dzieci w marketach Carrefour oferowana w cenie 5,54 za opak. w przypadku zakupienia 4 opakowań jednocześnie
  • BoboVita Herbatka dla dzieci różne rodzaje 400g w cenie 14,99 w sklepach Real
  • Nestle jogurt dla dzieci różne smaki w cenie 8,99 w marketach Real
  • Danone oferuje serki Danonki w marketach Carrefour w cenie 5,39 za opak 4x90g, różne smaki
  • HiPP Bio deserki dla dzieci w Super-Pharma w cenie 2,99 za opakowanie 125g
  • Bobo Frut soki i nektary dla dzieci znajdziemy w cenie 2,99 w sieci Super-Pharma

Ubrania

  • kombinezon niemowlęcy w rozmiarach 77- 98 w marketach Real oferowane są w cenie 39,95
  • Czapka młodzieżowa pilotka w cenie 12,99 w Real
  • Piżama dla dzieci licencyjna różne rodzaje, rozmiary  w ofercie Real w cenie 34,95
  • Rajstopki dziecięce rozmiary 92-122cm w cenie 12,99 w Real
  • Kombinezon niemowlęcy w rozmiarach 68-104 w marketach Carrefour w cenie 39,99

Zabawki

  • Puzzle 1000 elementów w marketach Carrefour w cenie 9,99 (3rodzaje)
  • FisherPrice dwujęzyczny szczeniaczek uczniaczek w cenie 89,99 w marketach Tesco
  • Carousel Bębenek w ofercie Tesco w cenie 43,99
  • Sanki drewniane z oparciem w Tesco w cenie 79,99 za szt. Natomiast sanki metalowe z oparciem można zakupić w cenie 39,99
  • Vtech chodzik w cenie 213,49 w marketach Tesco
  • Lego City „wywrotka 4434” w cenie 79,99 w drogeriach Rossmann
  • Lego Duplo „moja pierwsza farma 6141” w Rossmann oferowana jest w promocyjnej cenie 89,99

Czas obowiązywania promocji w wybranych sklepach
Real 06-12.12.2012
Carrefour 05-10.12.2012
Tesco (zabawki) 29.11-24.12.2012
Tesco 06-12.12.2012
Super-Pharma 29.11-12.12.2012
Rossmann 29.11-13.12.2012

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Lilka85 Lilka85

    Jeśli komuś zależy na atrakcyjnej cenie i dobrej jakości produktu, to polecam polskie chusteczki Kindii. Dodatkowo firma często organizuje ciekawe promocje.