Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najtańsze pieluchy, dania i desery dla dzieci

Zawsze jest dobry czas na oszczędzanie. Tym bardziej, że ceny produktów dla dzieci i rodziców bardzo różnią się w poszczególnych sklepach. Sprawdź, gdzie można kupić najtaniej produkty dla najmłodszych i gdzie warto wybrać się na zakupy w najbliższych dniach.

Produkty spożywcze

  • jogurty i desery dla dzieci Nestle w Realu w cenie 8,99 złotych za jedno opakowanie. W takiej samej cenie produkt jest dostępny w Rossmannie z kartą Rossnę.
  • sok lub nektar dla dzieci Hipp w Realu w cenie 3,19 złotych za sztukę
  • kaszka mleczno-ryżowa dla dzieci Bobovita w Realu dostępna w cenie 6,99 złotych za opakowanie.
  • kaszka dla dzieci BoboVita w Carrefour w cenie 6,79 zł za jedno opakowanie, a drugie w cenie 3,40 złotych.
  • kaszka dla dzieci Babydream w Rossmannie z kartą Rossnę w cenie 4,99 złotych.
  • Babydream deser 250 g z kartą Rossnę w cenie 3,99 złotych.
  • dania i zupki dla dzieci Gerber w Realu w cenie 4,79 złotych za opakowanie 190 g.
  • dowolny obiadek Gerber 250 gramów w Rossmannie za 6,49 złotych a drugi 50% taniej (z kartą Rossnę).
  • dania dla dzieci Hipp w Realu otrzymamy w cenie 4,99 złotych (opakowanie 220 gramów). Natomiast w Rossmannie z kartą Rossnę możemy je otrzymać w cenie 4,69 złotych zamiast 5,49 złotych.
  • danie BoboVita 125 g w Tesco otrzymamy w cenie 12 złotych za 4 opakowania.
  • dwa mleka Bebiko w Rossmanie z kartą Rossnę w cenie 25,99 złotych.

Artykuły higieniczne

  • pieluchy dla dzieci Pampers Active Baby w Realu w cenie 54,95 złotych.
  • pieluchy Helen Harper w Carrefour w cenie 21,19 złotych.
  • dowolne opakowanie pieluszek Pampers Giant Pack w Rossmannie w cenie 65,99 złotych do tego opakowanie chusteczek Pampers w cenie 1 złotego.
  • chusteczki nawilżane dla dzieci Pampers Active Baby 6 opakowań w Realu w cenie 26,95 złotych.
  • płyn do prania lub płukania ubranek dziecięcych Bobini w Realu w cenie 7,50 złotych za 1 litr.
  • produkty do prania Lovela (płyn 1,5 litra lub proszek 1,8 kg) w cenie 17,99 złotych zamiast 24,99 złotych w Tesco.
  • chusteczki nawilżane Huggies w Kauflandzie w cenie 3,99 złotych za jedno opakowanie (płacimy 41% mniej)
  • chusteczki nawilżane Tami Baby w Netto otrzymamy w cenie 3,49 złotych. Te same chusteczki w Realu jedno opakowanie w cenie 6,49 złotych a drugie za grosz.
  • kosmetyki pielęgnacyjne dla skóry atopowej Bobini w Realu otrzymamy w cenie 22,29 złotych (jedno opakowanie) a drugie za grosz.
  • Babydream wkładki laktacyjne 30 sztuk w Rossmannie w cenie 4,99 złotych zamiast 6,79 złotych.
  • Liliputz nawilżany papier dla dzieci 2×60 sztuk w Rossmannie w cenie 6,99 złotych zamiast 8,49 złotych.
  • dowolny kosmetyk Hipp w Rossmannie w cenie 14,99 złotych a Hipp krem 20 ml do odebrania w kasie gratis (z kartą Rossnę).
  • Babydream płatki 60 sztuk w Rossmannie w cenie 4,99 złotych zamiast 6,49 złotych (z kartą Rossnę)
  • Nivea Baby (szampon lub mleczko) w Rossmannie w cenie 13,99 złotych za 500 ml (z kartą Rossnę).

Akcesoria i zabawki

  • płaszcz przeciwdeszczowy dziecięcy (różowy lub niebieski) w Netto w cenie 12,99 złotych
  • bramka zabezpieczająca na schody w Netto w cenie 89,99 złotych.
  • fotelik Belinge SP Ferrari (9-36kg) w Netto w cenie 199 złotych.
  • taczka Wader w Realu w cenie 29,95 złotych
  • namiot do zabawy z 30 piłkami w Realu w cenie 69,95 złotych zamiast 89złotych.
  • trampolina w Tesco średnica 244 cm w cenie 379 złotych zamiast 599 złotych.
  • grający bębenek w Tesco w cenie 43,99 złotych zamiast 62,99 złotych.
  • kolejka drewniana w Tesco w cenie 44,99 złotych zamiast 89,99 złotych.
  • hulajnoga (dwa kółka) w Polo Market w cenie 119 złotych.
  • tuba nadmuchiwana do skakania 149 złotych w Carrefour.
  • pościel dla dziecka 160×200 w Rossmannie w cenie 59,99 złotych zamiast 69,99 złotych.
  • Avent smoczek uspokajający (0-6m) w Rossmanie z kartą Rossnę w cenie 22,99 złotych zamiast 26,99 złotych.
  • koc Hello Kitty w Rossmannie w cenie 19,99 złotych zamiast 23,99 złotych.
  • zjeżdżalnia (3 stopnie) w Biedronce w cenie 99 złotych.

Czas promocji
Kaufland 25-30.04.2013
Netto 22-28.04.2013
Real 25-30.04.2013
Tesco 25-29.04.2013
Polo Market 24.04-30.04.2013
Carrefour 24-29.04.2013
Rossmann od 26.04.2013
Biedronka od 22.04.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.