Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Produkty spożywcze

  • deser dla dzieci Gerber 125 gramów w Kauflandzie w cenie 2,69 złotych
  • Gerber desery dla dzieic w tubkach w Super-Pharm 3+1 za grosz,
  • Hipp zupki 190 gramów plud drugi za grosz w Super-Pharm,
  • mleko Bebiko 800 gramów w Super-Pharm w cenie 31,99 złotych, w Netto to samo mleko w cenie 29,99 złotych, to samo mleko w Tesco w cenie 26,99 złotych,
  • BoboVita porcja zbóż kaszka dla dzieci w Super-Pharm w cenie 10,99 złotych za dwa opakowania,
  • Gerber tubka różne rodzaje 2,50 złotych za sztukę przy zakupie dwóch sztuk,
  • kleik ryżowy BoboVita w Netto w cenie 3,99 złotych,
  • zestaw obiadków BoboVita w Netto w cenie 12,99 złotych
  • dania Gerber 190 gramów w Tesco w cenie 4,49 złotych
  • deser Gerber w Tesco 190 gramów w cenie 4,49 złotych

Artykuły higieniczne

  • kosmetyki dla dzieci i niemowląt Nivea w Kauflandzie 24% taniej, w cenie 9,79 złotych,
  • produkty Johnson’s Baby w Super-Pharm 30% taniej,
  • pieluchy Pampers Box w Tesco w cenie 74,99 złotych

Kaufland 1-7.09.2016

Super Pharm 1-14.09.2016

Tesco 1-7.09.2016

Polo Market 31.08-06.09.2016

Carrefour 31.08-6.09.2016

Netto 29.08-04.09.2016

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Paisley Poland Paisley Poland

    Wolicie szukać okazji, czy kupujecie w sprawdzonych sklepach, nawet jeśli coś jest nieznacznie droższe, a sklep jest bliżej? My zdecydowanie kupujemy w tych sprawdzonych i które są „pod ręką” – przy małych dzieciach bardzo często potrzeba coś na „już” ;)