Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najnowsze promocje – czyli gdzie co kupisz taniej

Zakupy produktów dla dzieci mogą poważnie nadwyrężać rodzinny budżet. Nie jest bowiem tajemnicą, że rzeczy dla najmłodszych swoje kosztują. Jak zaoszczędzić i wydawać mniej?

Korzystając z naszej cotygodniowej listy.

Produkty spożywcze

  • mleko dla dzieci Nestle Nan Pro w Carrefour w cenie 2×400 gramów 49,99 złotych,
  • mleko Nan dwie sztuki w Super Pharm w cenie 82,99 złotych,
  • Nestle deserek w Super Pharm w cenie 9,49 złotych,
  • mleko Bebiko w Super Pharm w cenie 33,99 złotych zamiast 36,99 złotych,
  • danie dla dzieci Hipp różne rodzaje 220 gramów w Lidlu w cenie 5,79 złotych,
  • napój lub herbatka z sokiem w Lidlu w cenie 3,99 złotych
  • sok w tubce Leon w Lidlu w cenie 1,39 złotych,
  • napój jabłkowy Bio z wodą źródlaną w Lidlu w cenie 1,49 złotych
  • danie dla dzieci Gerber w Lidlu 190 gramów w cenie 4,49 złotych
  • mus owocowy Hipp w Lidlu w cenie 2,99 złotych,
  • deser dla dzieci BoboVita w Kauflandzie w cenie 3,85 złotych za 190gramów zamiast 4,43 złotych,
  • Gerber DoReMi w Super-Pharm w cenie 5,99 złotych.

Akcesoria higieniczne

  • pieluchy dla dzieci Pampers Mega Box 150 sztuk w cenie 84,99 złotych (Carrefour),
  • pieluchy Pampers Sleep&Play 2 opakowania za 49 złotych w Netto,
  • pieluszki Pampers active baby dry w Kauflandzie w cenie 45,99 złotych zamiast 69,99 złotych,
  •  chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci Pampers Baby Fresh w Kauflandzie w cenie 17,49 złotych zamiast 21,99 złotych,
  • proszek 1,8 kilograma lub płyn do prania ubranek dziecięcych wybrane rodzaje w Kauflandzie w cenie 13,99 złotych zamiast 21,33 złotych,

Inne

  • kolorowanka domek XXL w Netto w cenie 19,99 złotych
  • Legginsy dziewczęce różne wzory 92-134 w Netto w cenie 12,99 złotych

Czas promocji

Tesco 2.07-15.07.2015

Polo Market 1.07-14.07.2015

Lidl 06.07-12.07

Carrefour 01.07-13.07.2015

SuperPharm 01.07-15.07.2015

Netto 6-12.07.2015

Kaufland 09.07.2015 do 15.07.2015

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.