Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najnowsze oferty promocyjne dla rodziców małych dzieci

Gdzie robić zakupy, by oszczędzić parę złotych na produktach dla dzieci? Z tą listą nie będziesz przepłacać!

Produkty spożywcze

  • kaszka ryżowa lub manna BoboVita w PoloMarket w cenie 4,99 złotych za jedną przy zakupie 2 sztuk,
  • mleko modyfikowane Bebilon 2,3 w Kauflandzie w cenie 49,99 złotych
  • obiadki i zupki dla dzieci Gerber w Super-Pharm w cenie 4,99 złotych,
  • mleko Bebilon 1200 gramów w Super-Pharm w cenie 59,99 złotych,
  • kaszka Nestle 250 g w Tesco 9,99 złotych,
  • mleko Nestle Junior 350 gramów w Tesco w cenie 13,49 złotych,
  • kaszka ryżowa Nestle w Tesco w cenie 4,99 złotych,
  • kleik ryżowy Nestle w Tesco 3,59 złotych,
  • deserek Nestle 4 razy 100 gramów w Tesco w cenie 8,99 złotych.

Akcesoria higieniczne

  • pieluszki Pampers Midi Pack w PoloMarket w cenie 24,99 złotych
  • pieluchomajtki Pampers w Kauflandzie w cenie 39,99 złotych,
  • proszek do prania Lovela lub płyn do prania Lovela 26,99 złotych a drugi produkt 1 grosz,
  • Jelp płyn do zmiękczania tkanin w Super-Pharm 8,99 złotych,
  • odplamiacz punktowy Jelp w Super-Pharm 15,99 złotych,
  • Nivea Baby aksamitny żel i szampon w Super-Pharm w cenie 13,99 złotych za 500 ml
  • Nivea Baby oliwka pielęgnacyjna w Super-Pharm w cenie 9,99 złotych,

Inne

  • Nuk wszystkie butelki i kubki dla dzieci w Super-Pharm -30%

Kaufland 03-09.09.2015

Polo Market 2-9.09.2015

Auchan 3-9.09.2015

Super-Pharm do 09.09.2015

Real 3-9.09.2015

Tesco 3-09.09.2015

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.