Najlepsze zabawki na balkon/taras

Najlepszy jest czas na świeżym powietrzu. Oczywiście każdego dnia warto zabierać dziecko na spacery, plac zabaw, grać z nim w piłkę i aktywnie się bawić. Nie zawsze  jednak jest to możliwe. Wtedy pozostaje balkon i taras.

Co warto wybrać dla malucha, by stworzyć mu najlepsze warunki do zabawy? Producenci zabawek dają nam wiele możliwości…

Nawlekanka z praniem Alex Toys

Kilkulatek chce pomagać wieszać pranie? Z upodobaniem ciągnie za linki lub klamerki, a nam niespecjalnie się to podoba? Rozwiązaniem może być nawlekanka z praniem Alex Toys, czyli drewniane figurki imitujące pranie oraz linka, na którą możemy je nawlekać.

alex

Atuty? Wygodne dla małych rączek drewniane elementy, świetne wykonanie i prosta zabawa dla każdego maluszka. Cena około 60 złotych.

washSpiralny stolik wodny Little Tikes

Świetna zabawka na większy balkon lub przestronny taras, która zajmie maluchy szczególnie w gorące dni. Zabawka daje wiele możliwości: można wrzucać małe uśmiechnięte piłeczki w spiralną rurę, kręcić kołem napędowym, napełniać kubek, wlewać wodę do lejka, kręcić kołem wodnym, wprowadzać w ruch dziką wodę.

Cena około 300 złotych

348_1Zabawka od tego producenta dostępna jest również we wzorze stół wodny, statek piracki.

i-little-tikes-stol-wodny-statek-piracki-615924Wielofunkcyjny stolik na balkon

Otrzymamy go na popularnych aukcjach internetowych. Zapłacimy około 100 złotych. Na jednym blacie znajdziemy miejsce na piasek, wodę, zabawki…a wszystko na wysokości odpowiadającej dziecku.

SONY DSC

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Wioleta Wioleta

    Nie mamy podwórka za to spory taras, mieści się mała piaskownica,wiatraki, dmuchany basenik, zjeżdżalnia – oczywiście wszystko w wersji mini i ustawione tak by nie było możliwości wypadnięcia. Mamy też mini ogródek – zioła w doniczkach i syn regularnie dba o ich podlewanie ( bo ja niestety często zapominam). Fajne są też mini grille zabawkowe , mały stolik z krzesełkiem, przyda się też parasol osłaniający przed słońcem , kocyk i zestaw naczyń by zrobić piknik, domek plastikowy lub namiocik do chowania się i cieszące wszystkie dzieci bańki mydlane.

  2. Kasik Kasik

    Fajne pomysły, te drewniane zabawki na sznurku świetne