Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najlepsze oferty dla rodziców

Produkty spożywcze:

  • BoboVita kaszka dla dzieci opak. 230g w cenie 5,49 zł w Real różne smaki
  • Gerber danie dla dzieci opak. 190g w cenie 4,59 zł w marketach Real, różne rodzaje
  • BoboVita kaszka mleczno-ryżowa opak. 230g w cenie 6,99 zł w marketach Piotr i Paweł
  • BoboVita kaszka ryżowa po 4 miesiącu brzoskwiniowa opak. 180g w cenie 5,49 zł w Carrefour
  • Nestle kaszka mleczno-ryżowa opak. 2x230g w cenie 12,49 zł w Tesco
  • Gerber deserki dla dzieci opak 125-130g w cenie od 2,99 zł w Super Pharm
  • Hipp herbatka owocowa z sokiem opak. 500ml 1szt+2za 50% ceny za komplet zapłacimy 9,99 zł w Super Pharm
  • BoboVita dania dla dzieci opak 2x190g w cenie 6,99 zł z kartą LifeStyle w Super Pharm
  • Nestle NAN Pro 2,3 mleko modyfikowane w Super Pharm w cenie 19,99 zł za opak. 350g

Produkty higieniczne:

  • Pampers Sleep&Play pieluchy dla dzieci, kupując 2 opak. zapłacimy 25 zł za jedno w marketach Real
  • Penaten produkty do pielęgnacji ciała dziecka w Super Pharm kupimy 20% taniej
  • Johnson’ Baby chusteczki nawilżone dla dzieci opak. 4×56 szt. w cenie 16,89 zł w Real
  • Pampers Active Baby giant pack w Piotr i Paweł w cenie 54,99 zł
  • Nivea Baby wybrane produkty dla dzieci w cenie 10,99 zł z Kartą LifeStyle
  • Pampers Avtive Baby Maxi Pack pieluchy dla dzieci wszystkie rozmiary w cenie 39,99 zł w Super Pharm
  • Pampers chusteczki nawilżone opak. 4x64szt w cenie 21,99 zł w Piotr i Paweł
  • Pampers chusteczki nawilżone opak 56-64szt w cenie 5,99 zł w Super Pharm
  • Cleanic Kindii chusteczki nawilżone dla dzieci opak. 3x60szt. lub 3x72szt. w cenie 9,88 zł w marketach Kaufland
  • Bambi szampon dla dzieci opak. 300ml w cenie 3,39 zł w Kaufland różne rodzaje
  • Pampers Active Baby Pieluchy dla dzieci, opak Economy Mega Pack w cenie 96,99 zł w marketach Carrefour
  • Cleanic Kindii patyczki 60szt w cenie 2,49 zł w Super pharm
  • Pampers Active Baby Economy Box Plus w marketach Tesco w cenie 69,99 zł z kartą Clubcard w przypadkuy zakupu bez katy opak. 79,99 zł
  • Cleanic Kindii Płatki kosmetyczne opak. 60szt w cenie 5,69 zł w Super Pharm
  • Pampers chusteczki nawilżone opak. 8,99  zł za 64szt w Lidl
  • Pampers Active Baby pieluchy dla dzieci opak 2 ce3nie 29,99 zł w Lidl
  • Johnson’s Baby żel myjący dla dzieci opak 400ml w cenie 9,99 zł w Super Pharm

Inne

  • Nuk wszystkie butelki dla dzieci w Super Pharm 20% taniej
  • Avent wszystkie smoczki uspokajające dla dzieci 18,99 zł za szt. w Super Pharm

 

Czas promocji

Piotr i Paweł 23.04-02.05.2014
Real 30.04-07.05.2014
Kaufland 30.04.-07.05.2014
Carrefour 29.04-05.05.2014
Tesco 30.04-07.05.2014
Lidl 05-11.05.2014
Super-Pharm 24.04-07.05.2014

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.