Najlepsze kredki do piórnika. Ranking kredek

Znacie to? Kupujecie kredki i …się irytujecie, bo po pierwszym złamaniu próba naostrzenia ich jest wielkim wyzwaniem. Z pomocą nie przychodzi nawet temperówka elektryczna, bo kredki jak się łamały tak dalej się łamią, nawet podczas ostrzenia. Czy jest na to sposób? Tak. Kupić porządne kredki. Oto najlepsze kredki do piórnika. Nasz ranking przygotowany po przetestowaniu dziesiątek kredek.

Najlepsze kredki dla dziecka

Kupić dobre kredki nie jest łatwo. Kredki kredkom nierówne. Najtańsze propozycje najczęściej szybko się łamią, są twarde, wykonane z niskiej jakości drewna, które się dziwnie odłamuje podczas prób temperowania.

Bardzo często w tak zwanych piórnikach z wyposażeniem kredki nadają się jedynie do tego…by je wyrzucić do śmieci. Próby rysowania nimi mogą rozczarować niejedno dziecko, w konsekwencji zniechęcić a nawet poważnie rozzłościć, a nie o takie emocje nam chodzi, gdy podajemy dziecku kolorowankę. Chociażby z tego powodu warto wybrać dobre kredki dla dziecka. Inwestycja w sprawdzone kredki do piórnika po prostu się opłaca.

kredki do piórnika

Kredki Bambino

Któż nie zna kredek Bambino? To solidna marka o ugruntowanej pozycji na rynku, oferująca bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny. W ofercie ma kredki zarówno cienkie, jak i w grubej oprawie dedykowane młodszym dzieciom.

Kredki Bambino przede wszystkim są bardzo „elastyczne”, nie kruszą się, nie łamią, łatwo się je temperuje. Są dostępne w wielu barwach, w mniejszych i większych opakowaniach. Bambino to polska marka o ponad 125-letniej tradycji.

cena około 15 złotych za 10 kolorów

Kredki Astra dwukolorowe

Popularne kredki dwustronne, trójkątne, w zestawie 12 lub 24 sztuk.

Kredki mają intensywne kolory, nie trzeba mocno przyciskać, by uzyskać piękne barwy. Nie łamią się podczas kolorowania, są miękkie i dobrze się prowadzą, nawet gdy są używane przez najmłodsze dzieci, a dołączona temperówka to strzał w dziesiątkę. Bardzo wydajne! Mają ciekawą kolorystyką, niedostępną w wielu innych zestawach – beżową, wrzosową,

Dzięki temu, że kredki są dwustronne, dziecko może mieć więcej kolorów w piórniku na te samej przestrzeni.  Kolejna świetna propozycja od polskiego producenta!

Cena około 12 złotych za 12 kredek – 24 kolory.

Kredki Herlitz Trilino

Kredki Herlitz, którymi rysują moje dzieci, mają już dobre…. 18 lat. Choć niektóre są już bardzo krótkie, to spełniają swoją funkcję nadal, a dzieci odmawiają ich wyrzucenia ze względu na ich wysoką elastyczność, miękkość i piękne kolory.

Bardzo szybko dokupiliśmy kolejny zestaw, tym razem „bardziej współczesny” – kredki Herlitz Trilino, które są bardzo wygodne, nie łamią się, a do tego podobnie, jak ich poprzedniczki, są niezwykle wydajne.

Cena około 30 złotych za 12 kolorów.

A Wy, jakie kredki polecacie?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane tematy