Nagie zdjęcia w słusznej sprawie

Grupa hiszpańskich mam pozuje nago do kalendarza na 2013 roku, aby zebrać pieniądze na autobus podwożący ich dzieci do szkoły. Szybko okrzyknięto je „najgorętszymi Hiszpankami”.

autobusKobiety pozujące nago pochodzą z małej miejscowości Montserrat pod Walencją.  Zdjęcia wykonano w szkole oraz na łonie natury.

Wszystko po to, by zebrać pieniądze na autobus, który został zlikwidowany z powodu cięć budżetowych. Władze w Hiszpanii zdecydowały się w ramach oszczędności zrezygnować z finansowania dowozu dzieci do szkoły, mieszkających w odległości do 2,8 km. W niektórych regionach wprowadziły dodatkowe opłaty za dowóz pożywienia do szkół. Pieniądze udało się zebrać. Akcja kalendarzowa zakończyła się sukcesem.

W ubiegłym roku na podobną rozbieraną sesję zdecydowały się kobiety zbierające pieniądze dla katolickiej młodzieżówki. Wzbudziły skandal, pozując nago na tle stylizowanej na drogę krzyżową.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane tematy