Na wybiegu w ciąży

Najpierw było wystąpienie w włoskiej edycji Big Brothera, potem rozbierane sesje, a teraz…szósty miesiąc ciąży i prezentowanie bikini na wybiegu. Rafaella Fico, bo o niej mowa, zasłynęła także z gorących romansów z Cristiano Ronaldo i Mario Balotellim. Z Mario Balotellim piękna modelka zaszła w ciążę, przyszły tatuś się ucieszył, jednak szybko zapowiedział, że wykona badanie DNA, które ma potwierdzić jego ojcostwo.Piękna Rafaella wygląda kwitnąco. Też tak uważacie? W szóstym miesiącu ciąży na wybiegu w wysokich obcasach prezentuje się świetnie. Na jej brzuchu nie widać rozstępów, na udach brakuje cellulitu. Na Milan Fashion Week kobieta z dumą prezentuje swoje wdzięki. Udowadnia, że również z krągłościami można wyglądać sexy.

A Wy, gdybyście miały możliwość, zdecydowałybyście się na wyjście na wybieg w ciąży? Co można by było zyskać, a co stracić, decydując się na taki krok? Jak myślicie? Czy takie wydarzenie mogłoby mieć działanie terapeutyczne dla kobiet sądzących, że ciąża nie może być piękna? W końcu przed wystąpieniem modelek, nad ich wyglądem pracuje sztab specjalistów…

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Ewa Ewa

    Nigdy bym się na to nie zdecydowała… Mój brzuch, moje dziecko… a pokazywanie się całemu światu w taki sposób… hmm… mnie nie przekonuje, nie trafia do mnie w najmniejszym stopniu.

Polecane tematy