Mydełko Bambino

Trudno znaleźć produkt dla dzieci, który w 95% przypadków miałby pozytywne opinii. Z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku popularnego, rzec by można legendarnego, ponadczasowego mydełka dla dzieci Bambino.

mydło bambinoWiele rankingów w internecie oraz opinii wystawianych na forach potwierdza, że mydełko Bambino jest wysoko oceniane i chętnie wybierane. Także dlatego, że jest dobrze dostępne oraz można je otrzymać w niskiej cenie, zazwyczaj nieprzekraczającej 2 złotych.

Mydełko jest delikatne. Dobre dla młodszych i większych dzieci. Można je stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Jest zazwyczaj dobrze tolerowane, bo ma naturalny skład i delikatny, przyjemny zapach. Raczej nie powoduje podrażnień i uczuleń, chyba, że w przypadku bardzo wrażliwej skóry, skłonnej do podrażnień (sprawdza się niekiedy nawet w przypadku skóry atopowej). Jest dobrze tolerowane i polecane alergikom. Pieni się w umiarkowanym stopniu, co należałoby raczej uznać za zaletę, choć w przypadku starszych dzieci cecha ta może stanowić przeszkodę.

Po jego użyciu skóra jest miękka oraz oczyszczona. Wszystko dzięki składowi. Mydełko to: witaminy, pantenol, tlenek cynku, wysokogatunkowe oleje roślinne.

Mydełko Bambino zbiera również plusy za wydajność.

Czasami stosowane jest do mycia główek najmłodszych dzieci. Pozwala skutecznie oczyścić włoski oraz pozostawić je miękkie i pachnące. Niektóre mamy używają go również do mycia dziecięcych zabawek.

Minusy? Pozostawia osad i może szczypać w oczka. Niektóre mamy są zdania, że mydełko nie jest praktyczne dla najmłodszych dzieci z powodu ryzyka wyślizgnięcia.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. monika06 monika06

  zgadzam się w 100%, od pierwszej kąpieli do ponad 17 miesięcy nasza niunia była myta tylko tym mydłem i nie powodował żadnych uczuleń itp. zwykle wszystkie płyny i emulsje są przeznaczone dla dzieci powyżej 1 roku a te dla maluszków albo dość drogie albo nieskuteczne;( a mydełko same plusy tanie, wydajne, sama używam do mycia twarzy, a nawet do zapierania plam z ciuszków, mycia zabawek, do przemywania pupy jest też dobre, gdy dziecko ma jakieś odparzenia pieluszkowe.
  osobiście polecam;)

 2. Ola Ola

  Bambino to dobre mydełko. I ta cena :) Ja też polecam.

 3. Dominika Dominika

  Też je lubię, podpisuję się pod słowami wyżej :D

 4. Mamusia Mamusia

  A co sądzicie o szarym mydle? Bo nie wiem co lepsze szare czy Bambino?

 5. Ala Ala

  Dla mnie trochę słabo się pieni, ale ogólnie jest ok :)

 6. L L

  Dla mnie to mydło to porażka. Zapach okropny, podrażniał skórę dziecka – powodował szorskość i czerwone plamy. Dobry jest na zapieranie plam na ubrankach dziecka.