Misie do ubierania Goki – świetna zabawka nie tylko dla dziewczynek

Każdy świadomy rodzic wie, że ćwiczenie motoryki małej jest niezbędne do prawidłowego rozwoju. Dziecko mające możliwość gimnastykowania paluszków podczas zabawy, sprawniej posługuje się w przyszłości kredkami, nożyczkami i długopisem. Nie dziwi zatem tak spora oferta atrakcyjnych zabawek dla grupy wiekowej 3-5 lat. Misie do ubierania niemieckiej marki Goki, znanej z wysokiej jakości zabawek, stanowią jeden z ciekawszych pomysłów dla przedszkolaków. Sprawdziliśmy – są świetne. Dlaczego?

Misie do ubierania Goki – co zawiera zestaw?

Poznajcie rodzinę Misiów Benna i Bennoh, która przywędrowała do nas ze sklepu dobrezabawki.com. Oto dwie niewielkie drewniane postaci o plastycznych, łatwych do zginania rączkach i nóżkach. Misie mieszkają w drewnianym, podzielonym na trzy części pudełku, a właściwie w szafie, w której znajdują się specjalnie dla nich przygotowane ubranka. Wśród nich jest: kilka bluzek, koszulek, spodni, nakrycia głowy, a nawet mucha.

Wszystko przygotowane z niezwykłą starannością. Choć ubranka są niewielkie, to są dobrze uszyte, trwałe i wygodne w zakładaniu. Nic nie odpada, nie rozpruwa się, dzieci mogą się bawić bez obaw.

Jedyny minus, który nieco może utrudniać zabawę to…stopy misiów, które są dość duże. Z jednej strony to dobrze, bo dzięki temu miśki możemy postawić i będą same stały, bez podtrzymywania, z drugiej jednak założenie spodni wymaga obrania pewnej taktyki, dla trzyletniego dziecka może być to niewykonalne bez pomocy rodzica.

Niewątpliwą zaletą są wygodne zapięcia i luźne fasony ubranek, które ułatwiają ich zakładanie. To bardzo ważne, bo dziecko może bawić się samo, bez frustracji, że coś się nie udaje, że trzeba prosić osobę dorosłą o pomoc.

Misie można ubierać na wiele okazji – na dzień, w piżamkę na noc, na deszcz i na słoneczną pogodę, jest też fartuch kucharski i specjalna czapka. Kilka propozycji ubrań dla misiowej dziewczynki i chłopca.

Dzieci mogą przebierać misie, układać je do snu do drewnianego pudełka, odgrywać nimi role. Podczas zabawy szczególnie maluchy mają szansę poznawać i nazywać poszczególne części garderoby.

Dzieci nielubiące samodzielnego ubierania mogą za pośrednictwem tej zabawki zyskać wiarę w siebie i wykazywać inicjatywę podczas porannych prób zakładania odzieży.

Co równie ważne i co warto podkreślić – do produkcji zabawki użyto naturalnego drewna i nietoksycznych farb, dzięki temu zabawa jest w 100% bezpieczna (nawet w sytuacji, gdy młodsze dziecko weźmie zabawkę do buzi).

Sporym atutem jest możliwość zakończenia zabawy poprzez odłożeniu wszystkich elementów do pudełka. Wszystko doskonale się mieści i zajmuje niewiele miejsca na półce. Dzięki temu nic się nie zgubi i wszystko pozostaje w należytym porządku.

 

Polecamy tę zabawkę. Szczególnie za:

 • możliwość ćwiczenia motoryki małej,
 • za staranność wykonania,
 • trwałość,
 • sporą liczbę ubranek w zestawie,
 • możliwość różnorodnej zabawy,
 • wykonanie – naturalne drewno i nietoksyczne farby,
 • bezpieczeństwo zabawy.

Zasłużony tytuł Rodzicielskiego Hitu!

Zabawkę zamówicie tutaj na dobrezabawki.com.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie.W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Marta Marta

  Fajne są :)

 2. Kasia Kasia

  chyba mam pomysł na prezent :)

 3. Jaga Jaga

  Super zabawka!