Minister edukacji: nie chodziłeś do gimnazjum, zatem masz problem

Krystyna Szumilas na spotkaniu w Częstochowie 10 września pobiła elokwencją sama siebie. Swoją wypowiedzią zaszokowała wiele osób, a internauci nie kończą na żartach. Mają niezły ubaw. Niektórzy wręcz wytrzeszczają ze zdumienia oczy.

Pani Minister edukacji miała powiedzieć: „Mój 26-letni dziś siostrzeniec był pierwszym rocznikiem, który uczył się w nowo powołanym gimnazjum. I on nie zainwestował w Amber Gold. Swoje oszczędności ulokowali tam ci, którzy są w większości ze starej szkoły. Gdyby byli lepiej wyedukowani ekonomicznie, nie uwierzyliby w cuda” – powiedziała minister edukacji według portalu gazeta.pl.

Pojawiły się liczne komentarze. Śmiech ogarnął sieć. „Cały rząd do gimnazjum!” – ogłosił Paweł Kowal (PJN). „Nie wstydzę się tego, że nie chodziłem do gimnazjum” – odpowiedział Jacek Żalek (PO). Komentarze się nie kończą…

 

A my pytamy, jak ma być dobrze, no jak?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. ewanka ewanka

  Może pani się przejęzyczyło chodziło może o tych co chodzili do gimnazjum ;-D

  • Dorota Dorota

   Obawiam się, że ta Pani ma problem z myśleniem…Przejęzyczenie to za mało powiedziane :)

 2. OlkaG OlkaG

  Sama chodziłam do gimnazjum (jako drugi rocznik:))Nie uważam się ani za lepszą, ani za gorszą od osób, które nie chodziły. To w dużej mierze od nas samych zależy, co zrobimy z naszą wiedzą, talentem i przyszłością. Również od pedagogów. Jeszcze niedawno zresztą mówiło się, że to gimnazjum było wielką pomyłką… Ale cóż, takich mamy polityków… P. Szumilas to już bije wszystkich swoją „elokwencją”.

  • ewanka ewanka

   A ta pani to może sama wywnioskowała to po swojej wiedzy, pewnie po zawodówce jest ;-D

   • Dorota Dorota

    Na pewno gimnazjum nie skończyła…Może zainwestowała dlatego w Amber Gold…i stąd jej wnioski ;)

 3. Rodzynek Rodzynek

  Za takie wypowiedzi dają nagrody. Pani minister należy się miejsce na podium

Polecane tematy