MIMIX – świetna gra rodzinna

Proste zasady, możliwość natychmiastowej grania, bez długiego tłumaczenia, co i jak. Ciekawy pomysł na rozrywkę. Świetne wykonanie! Planszówka polecana już dla najmłodszych dzieci, od ukończenia 4 lat. Doskonała także dla dorosłych. Wypróbowana przez nas i wysoko ocenia. Nam przypadła do gustu! Warto sięgnąć! Nowość na rynku.

 

Zabawa

Jest zabawnie, bo gra to nic innego jak plansze, na których mamy zadanie dobrać odpowiednie elementy tworzące twarz i ubiór. Być może wybierzemy sobie księżniczkę, pirata, rycerza lub czarownicę?

Z pewnością jednak zanim ułożymy swoją postać, los zdecyduje, że nasza księżniczka będzie miała oczy rycerza, a czarownica będzie przez moment wyglądać jak pirat. Jednak nic straconego. Można się uśmiechnąć i trzeba próbować dalej, aż wybrana postać zyska odpowiednią formę.

Pamięć

Oprócz zabawy, rzucania kostką i zdaniu się na ślepy los, to gra uczy koncentracji. Pomaga w szybkim zapamiętywaniu.

Ten gracz, który zapamięta ułożenie płytek z różnymi nakryciami głowy, różnymi oczami, nosami, uszami, brzuchami i nogami ma większą szansę ułożyć swoją postać jako pierwszy. I wygrać!

Dla czterech osób

Doskonałe jest w MIMIX, że można grać w dwie, trzy lub cztery osoby. Nigdy nie wiadomo, kto wygra, bo rozgrywka może mieć nietypowy przebieg. Właściwie do ostatniego momentu – wszystko może się zdarzyć. Poza tym o efekcie rozgrywek decyduje tak naprawdę los. Pomaga również pamięć, w grze mamy bowiem elementy memory.

Doskonałe wykonanie

Autorem gry jest Brad Ross i Robert Leighton. Dlatego zyskujemy charakterystyczne obrazki i świetne wykonanie.

Gra jest łatwo dostępna. Zapłacimy za nią około 80-100 złotych.

Producent Piatnik.

Gorąco polecamy!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*

Nie weryfikujemy opinii dodawanych w komentarzach. Nie wiemy od kogo pochodzą, czy zamieszczają je osoby, które kupiły dany produkt, czy też nie.