Poronin dla dzieci

Dla dzieci, które mieszkają na północy kraju góry są zazwyczaj wielką atrakcją. Niekoniecznie podczas spacerów po wysokich partiach, ale w trakcie aktywnego wypoczynku w dolinkach i u podnóża szczytów, które w wielu miejscach możemy pokonywać po prostu wózkiem czy też korzystając z nosidła.

Inne walory to czystość powietrza, wiele terenów zielonych, atrakcje w postaci dostępnych na wyciągnięcie ręki owiec i kózek, które można karmić, nie wspominając o kurach, czy pasących się na łąkach krowach.

karmienie kózek

Poronin to wieś, leżąca 7 km od Zakopanego. Znajduje się tu skocznia narciarska Galicowa Grapa oraz wyciąg narciarski.

Poronin to jedna z lepszych miejscowości dla rodzin z dzieckiem. Polecana jest dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, pragną odetchnąć od tłoku Zakopanego, a mieć jednocześnie blisko do Krupówek i najważniejszych dolinek i atrakcji regionu. Zazwyczaj noclegi tu są nieznacznie tańsze od tych dostępnych w Zakopanem, a posiadają równie wysoki standard, jeśli nie lepszy.

DSCN0100

 

Warto wybierać nocleg oddalony od drogi krajowej, bo tuż przy ulicy może być głośno.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze