Poronin dla dzieci

Dla dzieci, które mieszkają na północy kraju góry są zazwyczaj wielką atrakcją. Niekoniecznie podczas spacerów po wysokich partiach, ale w trakcie aktywnego wypoczynku w dolinkach i u podnóża szczytów, które w wielu miejscach możemy pokonywać po prostu wózkiem czy też korzystając z nosidła.

Inne walory to czystość powietrza, wiele terenów zielonych, atrakcje w postaci dostępnych na wyciągnięcie ręki owiec i kózek, które można karmić, nie wspominając o kurach, czy pasących się na łąkach krowach.

karmienie kózek

Poronin to wieś, leżąca 7 km od Zakopanego. Znajduje się tu skocznia narciarska Galicowa Grapa oraz wyciąg narciarski.

Poronin to jedna z lepszych miejscowości dla rodzin z dzieckiem. Polecana jest dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, pragną odetchnąć od tłoku Zakopanego, a mieć jednocześnie blisko do Krupówek i najważniejszych dolinek i atrakcji regionu. Zazwyczaj noclegi tu są nieznacznie tańsze od tych dostępnych w Zakopanem, a posiadają równie wysoki standard, jeśli nie lepszy.

DSCN0100

 

Warto wybierać nocleg oddalony od drogi krajowej, bo tuż przy ulicy może być głośno.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze