Pokoje gościnne Na Tatrzańskiej – miejsce dla alergika

W Poroninie niedaleko głównej drogi (i jest to jedyny minus tego miejsca) znajduje się urokliwy drewniany domek, w którym można świetnie wypocząć, o co dbają właściciele Kasia i Kuba – młodzi, pełni pasji ludzie, stający dosłownie na głowie, by goście mogli wypoczywać w naprawdę dobrze wysprzątanym, świetnie przygotowanym na wypoczynek miejscu.

Na Tatrzańskiej

Nie znamy drugiego tak dobrze prowadzonego pod kątem higieny domu wypoczynkowego – naprawdę! Nie można absolutnie do niczego się przyczepić. Wszystko wygląda tak, jakby nikt tu nie mieszkał, a gospodarze doskonale wszystko przygotowali – dotarli do każdego zakamarka, dokładnie wyprali pościel i ręczniki i stworzyli wszystko tak, by goście czuli się dopieszczeni.

Na Tatrzańskiej

Jednak to nie wszystko – Na Tatrzańskiej zjemy świetne domowe posiłki. Pani Kasia samodzielnie piecze chleb, przygotowuje przetwory domowe, dżemy, zaprawy, wędliny, nie wspominając o ciastach. Z kuchni wydobywa się piękny zapach – odnajdą się tutaj też osoby na diecie bezglutenowej, bezjajecznej, bez cukru i każdej innej.

DSCN0064

Wszystko po to, by móc dobrze odpocząć, zapominając o potrzebie gotowania i pieczenia.

Dom na Tatrzańskiej to świetna baza wypadowa w góry i do najpopularniejszych miejsc w Zakopanem i okolicach.

Polecamy!

Link – Pokoje gościnne Na Tatrzańskiej.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze