Pokój dla matki i dziecka Zielona Góra

Focus Mall Zielona Góra

AL. Konstytucji 3 Maja/ul. Henryka Sienkiewicza.

Aby znaleźć pokój dla rodzica z dzieckiem w Focus Mall, najlepiej skorzystać z planu galerii, co zaoszczędzi nie tylko czasu, ale i nerwów, zwłaszcza wtedy, gdy naszemu maluszkowi przytrafiła się pieluszkowa niespodzianka lub dopadł go nagły głód. Kiedy uda nam się zlokalizować pokój na pierwszym piętrze budynku, jego wesołe wnętrze wynagrodzi nam poszukiwania.

Po przekroczeniu progu pokoju nasze oczy zostają zaatakowane przez sympatyczne zwierzątka, które spoglądają na nas ze ścian. Nawet najbardziej marudne dziecko ma szansę zapomnieć o powodach swoich nerwów i uwagę skupić na zajączkach, ptaszkach i pszczółkach, które serdecznie się do niego uśmiechają.

Nie mam żadnych zastrzeżeń do stanu, w jakim znajduje się to pomieszczenie. Na pierwszy rzut oka widać, że sprzątający personel dba o jego czystość.

W pokoju znajduje się dozownik z mydłem, suszarka do rąk oraz papier toaletowy. Duży kosz pomieści wiele odpadów, ale jest on sukcesywnie opróżniany.

Pomieszczenie zostało również wyposażone w toaletę.

Na przytulną atmosferę tego miejsca wpływa dostosowana do potrzeb maluszka podwyższona temperatura, przyjemny zapach oraz lampki, dzięki której uzyskamy subtelny nastrój.

Mam zastrzeżenia jedynie do małego, składanego przewijaka, który jest niewygodny w użytkowaniu. Jego wymiary mogą nie robić różnicy podczas zmiany pieluszki niemowlakowi, jednak gdy mamy do czynienia z bardzo ruchliwym dzieckiem, musimy bardzo uważać, by maluszek nie upadł na podłogę.

Udogodnieniem zastosowanym w pokoju jest na pewno wygodny fotel, na którym możemy położyć niezbędne podczas przewijania rzeczy, albo na spokojnie podać dziecku posiłek.

Pokój dla rodzica z dzieckiem w Focus Mall w Zielonej Górze z całą pewnością należy do miejsc przyjaznych mamie i maluszkowi.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze