Megalandia Park Rozrywki dla całej rodziny

Megalandia to Park Rozrywki dla małych i dużych, znajdujący się niedaleko Słupska w drodze do Ustki. Czym się wyróżnia?

Po pierwsze pomysłem na stworzenia miejsca, w którym dziecko i rodzic mogą się poczuć podobnie – jak maluchy….

SONY DSC

Megalandia regulamin i cennik

W parku zgromadzono bowiem różne przedmioty w rozmiarze XXL, przy których można zrobić sobie zdjęcie lub wejść na nie a nawet do ich środka. I tak na samym wstępie wita nas duży miś, suszarka, niedaleko jest toaletowa XXL, z możliwością wejścia do muszli, następnie but, ogromne „pranie”, czyli odzież na lince, którą można zdjąć i przymierzyć, a na końcu grzyby, pod którymi można się schować. Jest też duża miotła czarownicy i kapelusz – idealne do pozowania.

Megalandia

Megalandia

 

Centralną część parku zajmuje plac z różnymi grami wykonanymi z drewna – od piłkarzyków, po układanki, mega domino, a kończąc na dwóch drewnianych słupach między którymi znajduje się guma do skakania.

Jest też plac do gry w klasy (świetny pomysł na powrót do przeszłości dla rodziców i dziadków) a także bardzo ciekawa atrakcja – labirynt, który zachęca do kilkukrotnego przejścia. Na terenie parku znajdują się też dmuchane zabawki, na których dzieciaki mogą skakać. Obszar jest na tyle duży, że zwiedzające osoby nie przeszkadzają sobie.

Megalandia

Megalandia znajduje się na świeżym powietrzu i działa sezonowo, dlatego zanim się tu wybierzemy, warto sprawdzić prognozę pogody (przy niepogodzie park może być zamknięty lub niektóre atrakcje mogą być niedostępne) i to, czy park w danym terminie jest otwarty.

Megalandia

Byliśmy i polecamy to miejsce. Niebanalny pomysł na wspólny czas dla całej rodziny!

Megalandia

Megalandia

Charnowo

76 – 270 Ustka

+48 797 340 911

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze