Krynica Morska z dziećmi

Krynica Morska to najważniejsza miejscowość leżąca na Mierzei Wiślanej. Z jednej strony mamy Zatokę Gdańską a z drugiej Zalew Wiślany. Nie mamy tutaj dostępu do otwartego morza, co może jednych cieszyć, innych zniechęcać. Na pewno plusem jest to, że woda jest tutaj zazwyczaj cieplejsza niż w innych regionach. Pod względem zagospodarowania Mierzeja Wiślana nadal jednak nie dorównuje Wybrzeżowi Bałtyku. W dużych miejscowościach – takich, jak Krynica Morska – jest ładnie, ale wystarczy pojechać trochę dalej, by przekonać się, że jest jeszcze naprawdę wiele do zrobienia.

Mierzeja Wiślana Krynica Morska

Mierzeja Wiślana Krynica Morska

Krynica Morska to wbrew pozorom dość pagórkowaty teren, dlatego niewielu śmiałków decyduje się na jeżdżenie tu rowerami. Wybranie się na plażę w związku z tym też może być trudniejsze, zwłaszcza jeśli zamieszkamy w dalszej odległości od niej.

Krynica Morska

Krynica Morska

Nie brakuje jednak deptaków i miejsc, które zachęcają do spacerów…

Krynica Morska z dzieckiem

Krynica Morska z dzieckiem

Jest też sporo ławeczek, na których można odpocząć i delektować się pięknymi widokami.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze