Kącik dla mamy i dziecka

Bonarka City Center Kraków
Ul. Kamieńskiego 11

W Galerii Bonarka pokój dla rodzica z dzieckiem znajduje się na pierwszym piętrze w pobliżu restauracji. Ascetycznie, lecz przede wszystkim schludnie urządzone pomieszczenie dla mamy i jej maluszka w zatłoczonej galerii jest prawdziwą enklawą ciszy i spokoju. Odrobinę staromodny przewijak, oprócz tego że jest stabilny, lśni czystością. Tuż obok niego znajduje się krzesełko, które sprawdzi się podczas karmienia. Personel budynku zadbał o to, by w razie niskiej temperatury można było samemu włączyć grzejnik i zapewnić maluszkowi odpowiednie warunki. W pomieszczeniu znajduje się zlew oraz pojemny kosz na zużyte pieluszki. W higienicznych czynnościach pomagają suszarka do rąk, papierowe ręczniki, a także pojemnik z mydłem. Pokoik pozbawiony jest sedesu, dzięki temu zmniejsza się liczba krążących w powietrzu bakterii.

Na pewno nie jest to miejsce, które wzbudza na twarzy maluszka uśmiech. Bardziej przypomina wnętrze lekarskiego gabinetu. Jednak różni się od niego tym, że panujący tutaj zapach jest naprawdę świeży i zachęca do skorzystania z dobrodziejstw pokoiku.
Na pewno przyklejone do ścian kolorowe naklejki ożywiłyby wnętrze pomieszczenia i może warto byłoby zadbać o wygodny fotel dla karmiącej mamy.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze