Ikea Gdańsk

Ikea Gdańsk

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Ikea – sklep z wyposażeniem do domu – chwali się na swoich oficjalnych witrynach, określając się jako miejsce przyjazne rodzinom. Z malutkimi dziećmi, jak również z tymi starszymi, które podczas dokonywania przez rodziców zakupów mogą bawić się pod okiem pracujących w Ikei opiekunek. Czy jednak oficjalne stanowisko na pewno jest prawdziwe?

Sprawdzamy: w pierwszej kolejności testujemy pokój dla mamy z dzieckiem.  Możemy czuć się usatysfakcjonowani. Bez problemu docieramy do pokoju, który znajduje się tuż przy toalecie. Jest też wyraźnie oznaczony, nie małą plakietką, ale dużym napisem, który nie pozwala nam wątpić, czy dobrze trafiliśmy.

Pokoik jest wyposażony właściwie we wszystko, czego potrzebują rodzice małych dzieci: wygodny fotel do karmienia, plastikowe lekkie krzesło, zlew wraz z dostępem do jednorazowych ręczników i mydła w płynie, przewijak. Pomieszczenie jest utrzymane w ciepłym klimacie, dzięki dodatkom oraz obrazkom na ścianie. Dodatkowo na ścianie wywieszona jest informacja o możliwości nabycia gotowych dań dla niemowląt w barze w sklepie. To na wypadek, gdybyśmy nie zabrali ich ze sobą. W pokoju nie brak nawet tak prozaicznych elementów, jak wieszaki.

Zobaczcie sami na zdjęciach.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze