Bar Nadmorski Rewa

Bar Nadmorski Rewa

ul. Morska

Wyjazd w sezonie nad morze często skutkuje tym, że jesteśmy skazani na słabej jakości jedzenie, tłok oraz niski komfort spożywania posiłków. Z tego powodu nie tylko, że nie odpoczywamy, ale poważnie boimy się o skutki tego, co jemy. Dlatego znalezienie godnego zaufania miejsca jest bardzo ważne i jednocześnie równie często bardzo trudne. Szczególnie, gdy podróżujemy z rodziną.

W Rewie jest przynajmniej jeden bar, który warto odwiedzić. Tuż przy plaży, z obszernym tarasem z widokiem na morze. Już na pierwszy rzut oka zachęca do odwiedzin. Poleciła go nam również właścicielka ośrodka, w jakim gościliśmy w Rewie.

Bar Nadmorski to właściwie restauracja (ze względu na wystrój i jadłospis) , która zaprasza gości zarówno wejściem od plaży, jak również z drugiej strony od ulicy. Mieszczący się tutaj niezmiennie od 1994 roku, w między czasie rozbudowany i unowocześniony, co też świadczy o jego renomie.

W Barze Nadmorskim zagościliśmy w szczycie sezonu w sierpniu 2012, w piękny, słoneczny, letni dzień i przeżyliśmy co najmniej kilka miłych zaskoczeń. Po pierwsze budynek składający się z dwóch pięter jest przestronny i naprawdę czysty. Po wejściu do środka witają nas proste drewniane ławki oraz stoły. Jeść można zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Menu jest bogate (świeże ryby oraz mięsa z grilla w porze obiadowej, dostępne są też śniadania, jak również podwieczorki: domowe ciasto oraz kawa, czy herbata). Są też specjalne propozycje dla dzieci (porcje i zestawy obiadowe stworzone z myślą o małych milusińskich). Po złożeniu zamówienia otrzymuje się specjalną podkładkę, która gdy jedzenie jest już gotowe, świeci i wibruje. Dzięki temu można spokojnie wyjść oraz bawić się na plaży, kierując swoje kroki do baru, gdy zostanie dla nas przygotowany posiłek. Za zamówiony obiad nie musimy płacić z góry, za co plus. Dzięki czemu jedzenie w Barze Nadmorskim w Rewie można przyrównać do posiłków w dobrej restauracji. Zresztą ku temu przybliża nas piękny, a jednocześnie prosty wystrój, podawanie posiłków na normalnych talerzach oraz udostępnianie klasycznych, a nie plastikowych sztućców. Dla każdego gościa dostępne są też przyprawy (nie tylko na barze) oraz dodatki.

Na miejscu można w pełni bezpłatnie podgrzać jedzenie dla maluszka, czy poprosić o wrzątek. Obsługa jest miła i pomocna. Mimo tłoku, cierpliwa podczas składania zamówienia oraz chętna w wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości. W Barze pracuje wystarczająca liczba kelnerek, dzięki czemu wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Zarówno wtedy, kiedy składane jest zamówienie na miejscu lub wtedy, gdy odbiera się zapakowany posiłek gotowy do spożycia w plenerze, choćby na ręczniku rozłożonym na znajdującej się tuż obok plaży.

Ogromny plus również za toalety, które nie dość, że są dostępne za darmo dla wszystkich plażowiczów, to są bardzo czyste i pięknie urządzone. Mimo że miejsce odwiedziliśmy w gorący letni dzień, to można było mieć wrażenie, że korzysta się  łazienek w dobrym pensjonacie, czy hotelu, a nie w barze tuż obok plaży. W łazience ustawiono także wygodny, miękki obity przewijak, jak również ustawiono kwiaty, które jeszcze bardziej podnoszą walory tego pomieszczenia, czyniąc z niego przytulna toaletę, z której nie musimy się obawiać skorzystać.

Na posiłek (smacznego grillowanego łososia w zestawie z surówkami i ziemniakami z wody) czekaliśmy około 15 minut. Danie okazało się wyśmienite. Smakowało dziecku, jak i nam. Podobnie jak inne propozycje w tym miejscu. Możemy bez wątpliwości polecić Wam Bar Nadmorski w Rewie!

 

 

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze