Meble Wójcik – idealne do pokoju dla dzieci i młodzieży

Lista cech, jakie powinny spełnić idealne meble dla dzieci i młodzieży jest długa. Liczy się funkcjonalność, trwałość, uniwersalność zastosowanych rozwiązań, a także wygląd.

Meble w pokoju dziecięcym a później młodzieżowym mają się podobać, uzyskując od surowych recenzentów, jakimi są kilkulatkowie a później nastolatkowie najwyższe noty. Chodzi w końcu o to, by dzieciaki chciały przebywać w swoich pokojach, żeby uważały je za swoją strefę, niejako poza wpływem ich rodziców.

Meble mają mieć charakter, indywidualny wygląd, który będzie akceptowany przez dzieciaki. Najmłodsi chcą mieć również realny wpływ na możliwość zmiany ich wyglądu. I tu pojawia się pierwsza trudność, bo gust u najmłodszych bardzo szybko się zmienia…Trudno za nim nadążyć i podporządkować mu decyzje o zmianie wystroju wnętrza. Jest jednak pewien sposób…Na rynku są propozycje, które godzą te wszystkie, wydawać by się mogło, sprzeczne potrzeby dzieci i rodziców.

Na przykład meble Wójcik, które posiadają wszystko to, czego oczekujemy od mebli dla dzieci i młodzieży. Przyjrzeliśmy się im z bliska i przyznajemy Linii Mebli Dziecięcych i Młodzieżowych Certyfikat Rodzicielskich Hitów. Dlaczego?

wojcik_angel_jpg

Kolekcja Angel

Meble dla dzieci i młodzieży na lata

Meble powinny rosnąć wraz z dziećmi.  Dzięki temu można je zmieniać tak, by podobały się przedszkolakowi, uczniowi a później nastolatkowi. Takie są właśnie Meble Wójcik, które spełniają surowe standardy narzucone przez małych użytkowników.

Nie są to meble klasy premium, ich cena jest na tyle atrakcyjna, że akceptowalna niemal dla każdego.

Meble Wójcik kolekcja Cayman

Meble Wójcik kolekcja Cayman

Decydując się na meble Wójcik, wybieramy propozycje dobrej jakości w dobrej cenie. Co to znaczy?

Nie są to meble, które przekazujemy z pokolenia na pokolenie, to propozycja idealna na tu i teraz, świetny produkt, który pozwoli sprostać gustom dzieci przez fascynujące lata ich dorastania. Meble Wójcik posłużą  bez problemu przez 10-15 lat, czyli praktycznie tyle, ile potrzeba do czasu aż dzieci „zdecydują”, że już są „dorosłe” i wybiorą zestaw samodzielnie nie z linii „młodzieżowej”, ale polecanej dorosłym.

Meble, które rosną wraz z dziećmi

W kategorii mebli dla młodzieży można wybierać różne linie mebli. Jedną z nich jest Hobby, czyli kolekcja zmieniająca się wraz z potrzebami dziecka. Dzięki temu bez problemu można urządzić pokój zarówno dla małego dziecka, jak i nastolatka.

meble Wójcik Hobby

Jak to możliwe?

Podstawą są dekory mebli utrzymane w niebanalnym kolorze dąb dziki oraz wymienne fronty, które można zmieniać zgodnie z aktualnymi potrzebami, wybierając wśród 5 kolorów: turkus, wanilia, brąz, fiolet lub neutralnym brązie dzikim. W ten sposób można poczynić szybkie zmiany w pokoju dziecka niewielkim kosztem.

hobby_ar5

Trwałe i bezpieczne

Meble Wójcik wykonane są z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę. Dzięki temu sprawdzają się w świecie, w którym rządzą dzieci i dorastająca młodzież. Czyli tu, gdzie pojawiają się różne pomysły i podwyższone wymagania, jeśli chodzi o trwałość zastosowanych rozwiązań.

Niebanalny design

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego jeśli planujemy urządzić pokój dla młodszych i starszych dzieci, liczą się wszystkie możliwości, które pozwalają dostosować przestrzeń do indywidualnych oczekiwań.

W kolekcji młodzieżowych Wójcik, oprócz wymiennych frontów, które błyskawicznie pozwalają zmienić charakter wnętrza, mamy inne możliwości, na przykład opcję wyboru kolorowych naklejek, które uatrakcyjnią pokój dzieciom w wieku szkolnym, a które można zdjąć, gdy dziecko wkroczy w wiek nastoletni i naklejki okażą się dla niego zbyt infantylnym wyborem.

Alien Wójcik

Jeśli chodzi o meble Wójcik, na uwagę zasługuje to, co się często podoba – żywe kolory, połączone ze stonowanymi barwami, wszystko po to, by uzyskać harmonijny efekt z wyraźnie zaznaczonym charakterem, mającym wpływ na atmosferę danego wnętrza.

Kolekcja Amazon

Kolekcja Amazon

Kolekcja Angel

Kolekcja Angel

Bezpieczeństwo

W pokoju, w którym przebywają dzieci i młodzież, często obok siebie bawią się małe dzieci i odpoczywają nastolatkowie, szczególnie liczy się bezpieczeństwo. Nie chodzi tylko o taką konstrukcję, która jest szczególnie odporna na zarysowania i uszkodzenia, ale również dodatkowe rozwiązania, które zwiększają komfort korzystania z mebli.

W kolekcjach Mebli Wójcik zastosowano system otwierania bezuchwytowego. Dzięki temu wyeliminowano ryzyko skutków bolesnego wpadnięcia na meble. Poza tym brak uchwytów pozwala stworzyć minimalistyczny efekt we wnętrzu.

Stabilna pozycja na rynku

Istnieje wielu dobrych producentów mebli, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem. Jednak przewagą firm o wieloletniej historii jest doświadczenie. A to wartość bezcenna. Wójcik w tym roku obchodzi 30 lat.

Przez trzy dekady producent stworzył markę, która kojarzy się ze świetnymi  estetycznymi rozwiązaniami i wysoką uniwersalnością rozwiązań. W linii mebli młodzieżowych udostępnia serię: Alien, Amazon, Angle, Cayman i Hobby. Wybrane zdjęcia powyżej. Wszystkie można obejrzeć tutaj.

Polecamy Meble Wójcik jako świetne meble idealne do pokoju dzieci i młodzieży!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie.W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Anita Anita

    fajne mebelki, zastanawiam sie jak z trwaloscia

  2. Ola Ola

    te jasne najładniejsze