Maskotka do kolorowania – koloruj na okrągło z Aqua Studio

Gdy zobaczyłam tę zabawkę, przyznam szczerze, że byłam sceptycznie nastawiona. Obawiałam się, że zapewnienia producenta, mówiące o tym, że maskotkę można prać i kolorować ciągle na nowo, to jedynie chwyt marketingowy, który zmotywował babcię Oliwki do zakupu tego produktu na Mikołajki. :) Tymczasem oryginalna maskotka, którą można kolorować wiele razy to fakt. Przetestowany i potwierdzony fakt!SONY DSCAqua Studio to producent zabawek przeznaczonych głównie do kąpieli. Zestaw kreatywne malowanie na okrągło to propozycja maskotek o różnych kształtach: (lala, konik, piesek): do przytulania, kolorowania i do kąpieli. To zabawka godna uwagi dla małych artystów oraz tych maluchów, które uwielbiają kąpać się w towarzystwie wszystkich ulubionych pluszaków. Można dzięki niej zakończyć pertraktacje: które zabawki zabieramy do wody, a które absolutnie do moczenia się nie nadają.

Każda zabawka z serii „Kreatywne kolorowanie na okrągło” ma ubranko z kilkoma kształtami w formie wzorów. które przygotowane są do kolorowania. W zestawie są cztery pisaki (nie można używać każdego rodzaju flamastra): zielony, fioletowy, pomarańczowy i niebieski.

SONY DSC

Nasza maskotka: piesek ma również ciekawe tasiemki w okolicy uszu, nazwane przez córkę kitami. Nasza niespełna trzylatka ozdabia je gumkami i próbuje zaplatać z nich warkocze. Raczej jej się nie udaje, ale co zajmie się chwilę, to nasze…

SONY DSCProducent zaleca pranie kubraczka pieska najlepiej do 48 godzin po jego pomalowaniu. Praliśmy ubranko (które łatwo się zdejmuje) kilkakrotnie, wybierając krótki program prania. Za każdym razem ubranko wyprało się idealnie.

Wiek: 3+

Cena: 37 złotych

Polecam!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Ja222 Ja222

  OOO. nie znam, a świetny pomysł z tym kolorowaniem!

 2. Wioleta Wioleta

  No proszę to babcia trafiła w dziesiątkę:) Brawa, że dało się wybrać odpowiednią zabawkę bo ja jako rodzic ciągle mam dylemat, którą wybrać w tym zabawkowym gąszczu:)
  Konik fajny wreszcie można pomalować zabawkę a rodzice nie będą się gniewać:)

 3. Wioleta Wioleta

  poprawię się to nie konik tylko piesek, choć bardzo podobny do konika:)

 4. Dodo Dodo

  Świetna zabawa, też mamy taki wynalazek. Uczy dziecko kolorowania wybranych wzorów. Szkoda tylko, że w komplecie są tylko cztery kolory… Producent mógł się bardziej o to postarać.

 5. Aska Aska

  Fajna :) Podoba mi się/. Dla małego artysty jak znalazł ;)

 6. Myla Myla

  Świetny pomysl dla mojego chrześniaka!

 7. Ewa Ewa

  Gdzie można kupić w Bydg? Na alegro nie mogę znaleźć…