Martyna Wojciechowska nagrodzona. Ma swoją własną lalkę Barbie. Idealna zabawka dla dziewczynki?

Martyna Wojciechowska, to znana polska dziennikarka, podróżniczka. Jako pierwsza w Polsce dostała nagrodę od znanego producenta lalek – Mattel. Została Barbie Shero – to wyróżnienie przyznawane kobietom, które odważnie spełniają swoje marzenia, łamią stereotypy i działają poza schematem.

„Shero” powstało od „she”, czyli „ona” i „hero”, czyli bohater. Kolekcja lalek Shero od Mattel to lalki, które są podobne do kobiet, mogących stać się prawdziwymi bohaterkami dla małych dziewczynek. Oprócz Wojciechowskiej, wyróżnienie otrzymały wcześniej również: Ashley Graham (modelka plus size), Gabby Douglas (gimnastyczka) czy Misty Copeland (tancerka).

źródło: https://www.instagram.com/p/Bf_nKxFliTY/?utm_source=ig_embed

W uzasadnieniu można przeczytać, dlaczego właśnie to Martyna Wojciechowska otrzymała wyróżnienie od marki Mattel: „To podróżniczka, himalaistka, dziennikarka. Kobieta, która realizując wyprawy na krańce świata, podróżuje do ludzi, nie do miejsc. Jej pasja, zaangażowanie i postawa są dla małych i dużych kobiet potwierdzeniem, że nie ma rzeczy niemożliwych, że warto mieć marzenia i je spełniać”

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.