MaMy Kalendarz – dla lepszej organizacji, wygody i zabawy

Każdego dnia przeciętna mama i tata mają na głowie mnóstwo obowiązków. Pędzą z miejsca na miejsce, starając się ze wszystkim zdążyć, łącząc obowiązki domowe z zawodowymi, dbając o komfort i prawidłowy rozwój maluchów oraz o to, by kreatywnie i korzystnie spędzać czas.

Codzienność przynosi całej rodzinie wiele wyzwań. Każdy tydzień to próba generalna, jeśli chodzi o zarządzanie czasem i elastyczne łączenie potrzeb każdego członka rodziny. Trzeba pamiętać o balu w przedszkolu, wizycie u lekarza, herbacie u cioci, urodzinach kuzynki, a także o zakupach, przygotowaniu posiłków, planach na wieczór, wyjściu na basen, siłownię i wielu innych.

Każdego dnia istnieje mnóstwo okazji, by pokazywać dziecku, co jest dobre, a co złe i motywowania malucha do wysiłków i pracy nad sobą. Potrzeba również sprawnej komunikacji między poszczególnymi członkami rodziny, takiej, by każdy wiedział, co do niego należy, żeby zaczęta wieczorem przez mamę zupa, mogła być następnego dnia skończona przez tatę czy dziadka…

mamy kalendarz

Dla uporządkowania codziennej wypełnionej po brzegi rzeczywistości stworzony został Kalendarz dedykowany całym rodzinom, podzielony na kilka rubryk – dedykowanych 5 osobom lub mniejszej liczbie (pozostałe pola można wykorzystać do luźnych zapisków, motywowania dzieci, nagradzania ich naklejkami – co maluchy uwielbiają).

SONY DSC

kalendarz dla całej rodziny

MaMy Kalendarz został przygotowany na rok szkolny – od września 2015 do sierpnia 2015 roku – dodatkowo producent dołączył okrojone karty na czerwiec, lipiec i sierpień.

Każdy dzień w roku szkolnym dla każdej osoby posiada trzy linijki oraz czwartą poświęconą na notatki dotyczące posiłków. Na dole strony znajduje się miejsce na dodatkowe notatki – z możliwością wyrwania oraz pole z sugestiami i pomysłami, jak połączyć mnogość obowiązków i co zrobić, by nie czuć frustracji z powodu wykluczających się potrzeb.

kalendarz dla Mam

kalendarz dla rodziców

MaMy Kalendarz to świetnie przygotowany produkt, który na końcu posiada praktyczną kieszonkę na notatki, a z przodu przezroczystą kartę, na której można zapisać plan lekcji dzieci oraz stałe powtarzające się w każdym tygodniu wydarzenia. Na dole znajduje się miejsce wydzielone na umieszczenie pisaka – by był on zawsze pod ręką.

Prosta, czytelna szata graficzna nie rozprasza uwagi, nie odciąga jej od zawartości, w dyskretny sposób wydziela obszar dla każdego członka rodziny, czyniąc cały kalendarz bardziej czytelny. Produkt został ciekawie przygotowany a jego praktyczny wymiar można bardzo wysoko ocenić. I tak go oceniamy!

Nasza ogólna ocena:

Więcej na temat kalendarza można znaleźć tutaj.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. aneta aneta

    Bardzo pomysłowe :)