Makrocencert

 

macroMakroconcert Polska zajmuje się organizacją masowych imprez rozrywkowych o różnorodnym charakterze – począwszy od koncertów światowej sławy wykonawców polskich i zagranicznych, poprzez produkcje teatralne i musicale, aż do klasycznych form baletowych. Wszystkie nasze imprezy charakteryzuje profesjonalne przygotowanie. Wyróżniamy się zaangażowaniem i kreatywnością. Nad organizacją każdej imprezy pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy dbają o to, by każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Dajemy z siebie wszystko, aby nazwa Makroconcert kojarzyła się z profesjonalizmem i dobrą zabawą. Naszą pasją jest dostarczanie widzom niezapomnianych wrażeń.

Agencja koncertowa Makroconcert powstała w 1996 roku na Litwie, gdzie od tej pory, mieści się jej główna siedziba. Stopniowo rozszerzała swoją działalność na poszczególne państwa Europy Środkowej i Wschodniej, aby w ciągu kilku lat stać się największą agencją artystyczną w tym regionie. Obecnie firma ma oddziały w Polsce, Rosji, Estonii, a także na Litwie, Łotwie i Białorusi.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.