Magnetic Ocean Sketcher tablica-znikopis Smiki

Tablica-znikopis to legendarna zabawka, która pozwala bawić się bez końca. Rysować, potem mazać i znowu rysować. Młodsze dzieci mogą na tablicy próbować swoich sił, poprzez nanoszenie pierwszych linii oraz dziecięcych dzieł sztuki. Z czasem tablica może służyć jako domowy przypominacz o tym, co danego dnia należy zrobić. Rodzice mogą na tablicy umieszczać różnego typu wskazówki dla maluchów, czy podziękowania lub miłe słowa.

Do zabawy

Tablica to doskonała zabawka dla rodziców i dzieci. Na początku można na niej demonstrować maluszkowi, jak narysować domek, a jak kółko, by zachęcić dziecko do samodzielnego rysowania. Co prawda zabawka przeznaczona jest dla dzieci od trzeciego roku życia, ale pod opieką rodziców da możliwość ciekawego spędzania czasu także młodszym dzieciom – czasami około rocznym, a na pewno półtorarocznych.

Do nauki

Na tablicy dzieci mogą nie tylko rysować. Mogą również uczyć się pisać pierwsze literki i cyferki. Pod asystą rodziców są w stanie nauczyć się trzymania pióra do rysowania, wodzenia nim po tablicy, przyciskania stempelków, itd. Wygodny uchwyt umożliwia sprawne przenoszenie tablicy, a otwory na stempelki ułatwiają ich przechowywanie bez ryzyka ich zagubienia.

Już najmłodsze dzieci za pomocą tablicy uczą się oceny skutków swoich działań – są w stanie zaobserwować, że pociągniecie pisakiem powoduje pojawienie się znaku, a przesunięcie jednego elementu sprawia, że wszystko, co dotychczas było rysowane, znika.

O czym wspomina jeszcze producent – Smiki? Tablica-znikopis wprowadza dzieci w świat rysunków, kształtów i nauki pisania. Pomaga rozwijać wyobraźnię i uczy koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Hit Smiki

Zabawka ta zdobywa tytuł hitu, ponieważ jest lekka, można ją bez trudu wszędzie ze sobą zabrać (do samochodu, parku, babci, czy nawet do przedszkola), daje wiele możliwości do wspólnej zabawy: można na niej malować, uczyć się pisać, grać w kółko i krzyżyk, bawić się w kalambury, itd.. Oprócz pióra na wystarczająco długim sznureczku posiada również stempelki pozwalające na odciskanie kółeczek, serduszek i gwiazdek.

Zabawka jest również trwała i uniwersalna: ma szansę spodobać się zarówno dziewczynce, jak i chłopczykowi. Ekran nie odkształca się nawet po długim użytkowaniu.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. bela bela

    Bardzo fajny znikopis. :) Sama wypróbowałam i jak najbardziej polecam!

  2. anusia12346 anusia12346

    a ja za tym nie przepadam ani synuś