Magiczna Interaktywna kula Simba Toys

Gdy dziecko zaczyna raczkować, uwielbia podążać za ciekawym przedmiotem.Na tym etapie przydatna może okazać się interaktywna kula. Kula przypomina kolorowa piłkę z mnóstwem ciekawych przycisków.

Po naciśnięciu na którąś z trzech cyfr (1,2,3), kula porusza się, podświetla liczby i gra dośc przyjemną melodię.
simba toysNa kuli znajdziemy jeszcze przyciski lokomotywy, karetki, samolotu, samochodu policyjnego, wozu strażackiego i statku.

Po naciśnięciu wybranego pojazdu, kula porusza się i wydaje odpowiedni dźwięk (np. lokomotywa – puf puf), a później wydobywa się melodyjka.

Kula jest bardzo wytrzymała, odporna na wszelkie upadki i zrzucenia. Dodatkowo znajduje sie na niej przycisk on – off ułatwiający całkowite wyłączenie zabawki, gdy nie jest używana.

Kula Simba Toys ta to uniwersalna zabawka dla dzieci w każdym wieku. Według naszych doświadczeń może służyć nawet długo po tym, jak dziecko nauczy się chodzić.

Kula umili czas swoimi melodiami i światełkami już półrocznemu dziecku, raczkujący maluch zapewne nieraz za nią podąży, zaś większe dziecko może uczyć się podczas zabawy odgłosów, jakie wydaje wybrany przyciskiem pojazd poprzez naśladowanie usłyszanych melodii.

Cena kuli nie jest niska (około 70 złotych), ale z uwagi na solidność wykonania i elementów interaktywnych zabawka jest warta swojej ceny.

Niestety zabawka ma też swoje wady:

  • jest dość głośna (producent nie przewidział możliwości ściszenia)
  • ciężka.
  • z opinii innych użytkowników wynika , że potrzebuje dużo energii, a więc i częstej zmiany baterii, czego jednak ja nie zauważyłam, u nas wystarczyła wymiana baterii raz w roku (być może zależy to od rodzaju baterii i częstotliwości używania zabawki).

Nasza ocena:

Wioleta 30-letnia mama trzyletniego Wojtusia. Absolwentka studiów pedagogicznych. Z zamiłowaniem pochłania wszelką wiedzę na temat wychowywania dzieci, gotowania oraz dziedzin kosmetyki. Zagorzała zwolenniczka karmienia piersią i jak najczęstszego chwalenia dzieci. Wyznaje zasadę: "Słuchaj dobrych rad, ale postępuj zgodnie z matczynym instynktem".

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.