Macierzyństwo Koloraże

Ciąża i pierwsze miesiące życia dziecka to szczególny okres, w którym rzeczywistość zmienia się bardzo dynamicznie. Hormony szaleją, pojawiają się oczekiwania, nadzieje, ale jednocześnie stres i zmęczenie.

Bardzo trudno zachować równowagę i złapać oddech oraz dystans. Z drugiej strony można mieć wątpliwości, jak ciekawie spędzić wolny czas.  I w tym pomocne są macierzyńskie Koloraże.

macierzyństwo koloraże

Zestaw ciekawych zadrukowanych stron o tematyce nie tylko rodzicielskiej, ale także uniwersalnej zapewnia rozrywkę na wiele godzin.Wystarczą kredki i już. Można zacząć tworzyć swój świat.

Trend kolorowania stał się w ubiegłym roku szczególnie silny. Nie mija teraz na początku nowego roku i wszystko wskazuje na to, że kolorować będziemy również w 2016 roku.

Widok kolorujących dorosłych już nikogo chyba nie dziwi. Nanoszenie na kartkę papieru różnych kolorów działa uspokajająco i regenerująco.

Sprawdziłam – działa i bardzo wciąga!

koloraże

koloraże 3

Dziękujemy Grupie Wydawniczej Relacja za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego Koloraży.
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jestem mamą. Normalną, nie wpatrzoną przez cały dzień w dziecko, ale myślącą o prawdziwym dobru całej rodziny. Uczę się, jak kochać siebie i innych. Wiem, że mogę to osiągnąć jedynie wtedy, kiedy będę łączyć kilka ról.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.