Łóżko dla niemowlaka, czyli rodzicielskie dylematy

Łóżeczko BabyBay

To łóżko już na pierwszy rzut oka wydaje się rozwiązaniem idealnym. Pozwala pogodzić spanie z rodzicem, a jednocześnie umożliwić pozostawienie dziecka we własnym łóżku. Byłoby jednak zbyt pięknie, gdyby BabyBay pozbawione było słabych punktów…

Łóżko Baby Bay można zamocować do łóżka rodziców.  Wszystko dzięki regulowanej wysokości, którą z łatwością można sterować. Na plus przemawia również materiał: lite, trwałe i ekologiczne drewno bukowe. Do łóżka, co również jest zaletą, można dokupić specjalną blokadę na bok, co pozwoli korzystać z BabyBay samodzielnie, bez montażu do brzegu materaca rodziców.

Niestety łóżko ma jedynie 86 centymetrów długości, co pozwala na korzystanie z niego jedynie przez około siedem miesięcy. Po tym czasie maluchowi może być w nim niewygodnie – ciasno. Trzeba się liczyć również z tym, że łóżko jest dostawiane na stałe do jednej ze stron. Dlatego pod tym względem istnieje możliwość swobodnego karmienia podczas snu maluszka tylko z jednej piersi. Jeśli chcemy na leżąco nakarmić z drugiej i tak dziecko przyjdzie nam przełożyć na środek łóżka, czyli w praktyce na materac, na którym śpią rodzice.

Długość – 86 cm, szerokość – 43 cm, wysokość – 76 cm.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.