Łóżeczko dziecięce gwarantem spokojnego snu

Inf. prasowa komentarzy: 0

Sen w życiu każdego człowieka to kwestia niezwykle ważna, o jaką należy dbać już od pierwszych dni życia. Dlatego też wybierając łóżeczko dla dziecka, warto kierować się jego dobrem. Kwestii, jakie należy wziąć pod uwagę, jest wiele, jednak z kilkoma naszymi poradami, każdy poradzi sobie z tym trudnym zadaniem.

Wielu rodziców kompletując wyprawkę niemowlęcą, skupia się na ubrankach, wózku i kosmetykach. Niewątpliwie łóżeczko także należy do jednego z najważniejszych jej elementów. Przede wszystkim powinno być ono wykonane z wysokiej jakości materiałów. Bezpieczeństwo maluszka jest w końcu priorytetem! Oprócz odpowiedniej klasy materiałów liczy się także sam design. I nie chodzi tu o estetykę, która niewątpliwie również jest ważna, ale o konstrukcję, która pozwoli Ci, jako rodzicowi, spać spokojnie bez obaw o pociechę.

Łóżeczka dziecięce Krübb od marki skiddoü to rozwiązanie łączące w sobie wygodę i bezpieczeństwo. Są one zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach, którym potrzebna jest odpowiednia ilość miejsca do swobodnego snu. Dodatkowo posiadają one szczebelki, gwarantujące cyrkulację powietrza, a także chroniące maluszka przed wypadnięciem. Istotną kwestię stanowi w łóżeczkach dziecięcych możliwość unoszenia materaca np. modelu Mads. Kilka poziomów pozwala na swobodne dopasowanie nie tylko do wygody rodziców, ale i do wieku oraz możliwości ruchowych pociechy.

Wspominając o łóżeczkach dla dzieci, warto nadmienić także łóżeczka turystyczne. Meble te przydają się przede wszystkim podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów, zarówno tych bliskich, jak i dalekich. Dzięki łatwej do złożenia i rozłożenia konstrukcji, jak np. w przypadku łóżek Lunar, przewożenie i przechowywanie mebla nie jest trudne. Materiałowy pokrowiec z siatką, dzięki której widzisz dziecko i dochodzi do cyrkulacji powietrza, gwarantuje, że nawet podczas niespokojnego snu, pociecha nie zrobi sobie krzywdy.

Tego typu łóżeczka mogą także z powodzeniem zastąpić tzw. kojce dziecięce. Ustawione w salonie pozwolą Ci na stałą obserwację pociechy podczas wykonywania codziennych czynności. Niektóre z modeli wyposażone są w otwierane np. przy wykorzystaniu zamka błyskawicznego boczne wejścia, które umożliwią maluchowi swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka, które w ciągu dnia stanowi bazę do zabawy.

Na co jeszcze zwracać uwagę przy zakupie łóżeczka dla dzieci?

Mając w planach zakup łóżeczka, warto zwrócić uwagę na dodatkowe jego funkcjonalności, które uchronią Cię, jako rodzica, przed szybką koniecznością wymiany łóżeczka dziecięcego na większe. Do takich zaliczyć można np. wyjmowane szczebelki, które umożliwią chodzącemu już maluszkowi, wydostanie się z łóżeczka i dotarcie np. do rodziców czy ulubionej zabawki.

Inną przydatną opcją jest wymiana jednej ze ścianek mebla na oskrzynię, która jednocześnie zmieni klasyczne, niemowlęce łóżeczko w tapczanik dla starszaka. Opcja dokupienia szuflady na pościel czy zabawki także wydaje się być naprawdę wartościowa. Te z pozoru nic nieznaczące elementy, mogą skutecznie wpłynąć na komfort użytkowania mebelka, ale także i na domowe finanse.

Gdy chodzi o łóżeczka turystyczne, to dobrym rozwiązaniem oprócz bocznego wejścia jest podnoszona podłoga. Dzięki niej łatwo dostosujesz mebelek do własnych potrzeb i potrzeb Twojej pociechy. Kółka zamontowane na choćby jednej ze stron pozwolą na szybkie przemieszczenie łóżeczka w inne miejsce.

Niewątpliwie ważnym aspektem, jakim kieruje się wielu rodziców, jest wygląd. Łóżeczko dziecięce powinno nie być zbyt przytłaczające w swojej kolorystyce i wzornictwie. Podczas zasypiania nic nie powinno rozpraszać uwagi dziecka – minimalistyczny design z pewnością zapewni komfort snu, a dodatkowo pozwoli wkomponować je w pokój dziecięcy.

Łóżeczko dla dziecka, czyli sprawa nie taka prosta

Marka skiddoü wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy zagubieni w natłoku kompletowania wyprawki niemowlęcej zmagają się z zakupem odpowiedniego łóżeczka. Model Krübb spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, a do tego nawiązuje stylistyką do skandynawskiego minimalizmu, który tak cudownie koresponduje ze świadomym rodzicielstwem.

undefined

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.