Lizaki o smaku kobiecego mleka

Najpierw był Londyn oraz pomysł na sprzedaż lodów wykonanych na bazie kobiecego pokarmu. W międzyczasie pojawiły się ozdoby z mlekiem: specjalne wisiorki, amulety, czy pamiątki, w których umieszczono krople cennego pokarmu. Tym razem przyszedł czas na USA, gdzie w Teksasie stworzono lizaki o smaku kobiecego mleka.ht_breastmilk_lollipops_thg_130606_wgW odróżnieniu od wcześniejszych innowacyjnych produktów, ten jednak nie powstał z mleka kobiecego, ale z substancji syntetycznych, które do złudzenia mają przypominać kobiecy pokarm.

Producent Lollyphile za pomocą lizaków chce pomóc maluchom w uspokajaniu się. Podobnie jak pokarm kobiecy i ssanie piersi mają one umożliwić smykom zaśnięcie.

I jaki jest efekt? W dwa dni udało się sprzedać kilka tysięcy lizaków, a zainteresowanie produktem ciągle rośnie. Pomysłodawca odrzuca komentarze, że lizaki o smaku mleka kobiecego są obrzydliwe. Podkreśla, że pomysł jest oryginalny, ale to jego atut, bo w branży od dawna nie działo się nic ciekawego.

A Wy co o tym sądzicie?

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.