Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Lista zakupów dla rodziców

Gdzie kupować podstawowe produkty dla dzieci? Przedstawiamy listę zakupową, czyli zestawienie produktów dla dzieci w promocyjnych cenach. Do przejrzenia, wydrukowania i skorzystania.

Produkty spożywcze:

  • mleko Bebiko 600 g w Rossmannie w cenie 19,99 złotych zamiast 23,99 złotych
  • mleko dla dzieci Bebilon w Realu w cenie 56,99 za opak. 1200g. Natomiast w Tesco w cenie 53,99 złotych.
  • mleko Nestle Junior w Rossmannie 2×15,99 złotych i trzecie gratis.
  • mleko Nan 350 g w Polo Market w cenie 15,99 złotych.
  • mleko Enfamil 800 g w Tesco w cenie 44,99 złotych.
  • mleko Gerber 2 lub 3 w Tesco w cenie 12,99 złotych.
  • kaszka mleczno – ryżowa Bobovita w Realu w cenie 14,49 za opak. 2x230g., natomiast kaszka ryżowa Bobovita w cenie 10,99 za 2x180g. Opak.
  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle 230 g (dwa opakowania jedno gratis) w Rossmannie 2×6,79 złotych. 4 opakowania kaszki Nestle w Tesco w cenie 15,87 złotych.
  • kaszka dla dzieci Nestle Sinlac w Carrefour w cenie 21,59 złotych.
  • danie dla dzieci Bobovita w Realu różne rodzaje 125 g. opakowanie w cenie 3,19 zł. Natomiast Carrefour te same dania 4 w cenie 3 (3,74 złotych za jedno przy zakupie czterech opakowań).
  • obiadki gotowe dla dzieci „BoboVita” 125g w Auchan w cenie 3,19zł, gdzie drugi produkt za 1 grosz.
  • dania dla dzieci Gerber 190 g w Super-Pharm w cenie 4,99 złotych.
  • dania Humana 125 g w cenie 4,95 złotych w Tesco.
  • deserek dla dzieci Human opak. 400 g. w Realu w cenie 9,99
  • deser Babydream (owocowy) 190 g w Rossmannie w cenie 2,99 złotych zamiast 3,59 złotych
  • deser dla dzieci Bobovita opak. 3×125 g w Realu w cenie 5,98 zł. Natomiast te same deserki, ale 125 g w Polo Market w cenie 2,49 złotych.
  • deser Humana 4×100 g w Tesco w cenie 8,99 złotych.
  • deserki Hipp Bio 190 g w Super-Pharm w cenie 5,49 złotych.
  • sok Kubuś Go! 6×300 ml + fartuszek GRATIS w cenie 8,99 opak. (Netto)
  • sok dla dzieci Hipp w Realu różne rodzaje opak. 200 ml w cenie 2,99 złotych.
  • soki lub nektary BoboFrut 300 ml 3×3,49 złotych i czwarty gratis w Rossmannie.
  • sok lub nektar Gerber w Carrefour w cenie 3,99 złotych.

Artykuły higieniczne

  • pieluchy dla dzieci Pampers Sleep&Play różne opakowania od 48-58 szt. w cenie 25 przy zakupie dwóch opakowań (Real). Te same pieluchy w Carrefour w cenie 26,79 złotych.
  • pieluchy Pampers Maxi Pack w Super Pharm w cenie 39,99 złotych (wszystkie rozmiary).
  • pieluchy Pampers Multi Box w Tesco w cenie 120 złotych (30 złotych przy kasie na kolejne zakupy) – rozmiar 3 – 186 sztuk, inne rozmiary też w promocji.
  • pieluchy Pampers AvtiveBaby opak Midi 112 szt., Maxi 99 szt., Junior 82 szt. W cenie 57,89opak. W Realu
  • pieluchy Pampers Premium Care w Rossmannie w cenie 55,99 złotych zamiast 64,99 złotych.
  • chusteczki pielęgnacyjne Huggies w Realu opak. 4X64 szt. w cenie 18,99 zł.
  • chusteczki Pampers 6 opakowania w Rossmannie w cenie 24,99 złotych zamiast 32,99 złotych. W tej samej cenie chusteczki w Tesco.
  • chusteczki dla dzieci Cleanic Kindii w Super-Pharm w cenie 16,49 złotych za 4 opakowania.
  • chusteczki nawilżane dla dzieci Nivea w Carrefour w cenie 19,89 złotych za 4 opakowania.
  • płyn do kąpieli Johnson’s Baby różne rodzaje opak. 500 ml w Realu w cenie 13,99
  • płatki kosmetyczne dla dzieci Cleanic Kindii opak. 60 szt. w Realu w cenie 5,99
  • proszek lub mleczko do prania ubranek dziecięcych Lovela w cenie 36,99 zł  opak. 3 litry lub 3,6 kg proszku (Real).
  • Mixa Baby mleczko toaletowe w Rossmannie w cenie 11,99 złotych
  • Nivea Baby krem pielęgnacyjny 200 ml w Rossmannie w cenie 8,99 złotych zamiast 10,49 złotych.
  • Oilatum Baby krem w Rossmannie w cenie 14,99 złotych zamiast 19,99 złotych.
  • Babydream oliwka dla dzieci w Rossmannie w cenie 5,49 złotych zamiast 6,49 złotych.
  • Bambino wybrane produkty do pielęgnacji w Super-Pharm 20% taniej
  • Emolium w Super-Pharm -30%
  • Balneum Baby -40% w Super-Pharm

Zabawki i akcesoria

  • Kuchnia wys. 67 cm, bez wyposażenia firmy Mochtoys w Realu w cenie 52,95
  • Grzechotki lub gryzaki w cenie 5,99zł zabawki miękkie w cenie 7,99 zł w Realu
  • Market Real oferuje produkty „Fisher-Price” w promocyjnych cenach.
  • Zabawki z serii „Barbie” w Realu także znajdziemy w bardzo rozbudowanej ofercie promocyjnej jak i „MonserHight”, które oferowane są 45% taniej.
  • Seria „Samoloty taniej o 30% (Real)
  • Produkty „MaxSteel” w promocji 30% (Real)
  • Zabawki „Wader” w Real w ofercie z obniżką 30%
  • Avent uspokajające smoczki dla dzieci w Super-Pharm z kartą LifeStyle w cenie 19,99 złotych zamiast 31 złotych.
  • Nuk Sensitive laktator ręczny w Super-Pharm w cenie 99,99 złotych zamiast 149 złotych.

Czas promocji
Super-Pharm 14.11-27.11.2013
Rossmann od 15.11, Tesco 14-20.11.2013
Netto 12.11-17.11.2013
Kaufland 14.11-20.11.2013
Real 14-20.11.2013
Auchan 13-17.11.2013
Carrefour 13.11-18.11.2013
Polo Market 13-19.11.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Malwina Malwina

    dodałam bym, że mleko gerber jest w lidlu w regularnej cenie 12,99zł i pampersy 38,90zł

  2. Aśka Aśka

    Widziałam wielki Baner polomarketu odnośnie ceny pieluszek pampers Sleep&Play w cenie 19,99, przypuszczam, ze będą od 20.11, bo w obecnej ofercie ich nie ma