„Leżący” fotelik do samochodu dla niemowlaka, Easylift

Dziecko podróżujące w pozycji horyzontalnej? To idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, dbających o komfort swoich pociech . Ale nie tylko. Zdarzają się przypadki, w których nie ma możliwości transportu maluszków w pozycji innej niż leżąca. Z pomocą przychodzi Easylift – bezpieczne połączenie nosidełka oraz fotelika samochodowego.

W niektórych przypadkach, związanych z uwarunkowaniami medycznymi noworodka, zakup lub wypożyczenie gondoli – łóżeczka  z opcją montażu w samochodzie jest jedyną opcją. Bezwzględnym wskazaniem do podróżowania w pozycji horyzontalnej są stwierdzone u dziecka trudności w oddychaniu w pozycji półleżącej oraz występująca w niej arytmia serca. Innymi przypadkami, które są wskazaniem do używania gondoli samochodowej są: niska waga i wzrost dziecka związane z wcześniactwem, zespół łamliwych kości, rozszczep kręgosłupa, syndrom Pierre’a Robina oraz szczególne wskazania ortopedyczne.

EASYLIFT_2
Lekarze pediatrzy zalecają, by nawet zdrowe niemowlę nie spędzało w foteliku samochodowym więcej niż 2 godziny dziennie. Pozycja siedząca nie jest korzystna dla prawidłowego rozwoju kręgosłupa niemowlęcia.
Rodzice, którzy lubią podróżować bez konieczności robienia przerw, także z pewnością docenią zalety Easylift.

O EASYLIFT
Easylift  – jest produktem łączącym funkcję nosidełka i fotelika samochodowego. Przeznaczony jest do transportu noworodków oraz niemowląt do 6 miesiąca życia w pozycji leżącej. Easylift zapewnia maluszkom bezpieczne oddychanie oraz zapobiega zadławieniu. W pozycji leżącej mięśnie maleńkiego, delikatnego kręgosłupa nie zostają w żaden sposób obciążone, dlatego też nie ma żadnych ograniczeń co do ilości spędzanego w nosidle czasu. Jest to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców lubiących podróżować ze swoim maluszkiem.
Easylift jest bardzo wygodnym rozwiązaniem – fotelik można przenosić bezpośrednio z samochodu do gondoli wózka (pasuje do większości modeli dostępnych na rynku) a także spacerówki czy tzw. „parasolki”. Nie ma więc konieczności przerywania snu dziecka podczas przekładania nosidełka do wózka.

BEZPIECZEŃSTWO
Testy bezpieczeństwa Easylift zostały przeprowadzone w Szwecji, która słynie z najbardziej restrykcyjnych wymagań stawianych produktom przeznaczonym dla dzieci. Produkt zatwierdzony został certyfikatem zgodnym z ECE44/04 w grupie 0. Miękko wyściełane amortyzującymi piankami ściany nosidła, zapewniają również wysoki poziom ochrony.
Easylift wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Jest bardzo łatwy i szybki w montażu
w każdym modelu auta. Nadaje się do transportu noworodków oraz niemowląt do 6 miesiąca życia lub 10 kg wagi.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*