Leszek Peszek

leszekOto rzadki przypadek największego pechowca i największego szczęściarza w jednej osobie: jedenastoletni Leszek Peszek. Zawzięcie i nieustająco wojuje ze swoją starszą siostrą, gapowatą prawie nastolatką, oraz równie nieustannie ściąga na siebie kłopoty w szkole, bo – hm – sam się o nie prosi. Dlaczego? Leszek to nieustraszony pogromca nudy, i szkolnej, i domowej, gotów z nią walczyć za wszelką cenę i na wszystkich frontach. Zamknąć kota w pralce? Oblać nauczycielkę wodą? Poszczuć na siostrę wielkiego pająka? Wrobić kolegę w szlaban? Ups… Cóż, takie i podobne katastrofy przydarzają mu się codziennie jako skutki uboczne genialnych pomysłów.
Uwaga! Zanim zostaniecie dopuszczeni do Leszkowych sekretów, będziecie musieli złożyć autorowi pewne uroczyste przyrzeczenie. Jakie? Zajrzyjcie do książki, a potem przygotujcie się na ostrą jazdę przy czytaniu, pękanie ze śmiechu i pukanie się w czoło, dreszcze emocji i obrzydzenia.
Nadchodzi Leszek Peszek, wielki pogromca nudy!

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.