Latarka Ikea

Biwak, wycieczka wieczorem, zabawa w skautów w domu, namiot z koca, tajemne czytanie czy oglądanie książeczek, gdy światło w pokoju gaśnie… Latarka z napędem ręcznym, do której nie potrzeba baterii ma wiele zalet. Ma w sobie coś tajemniczego, co zachęca do zabawy wiele dzieci. 3707be4a6ace128c96ca35ab49d8ca61e7dcb7e9_midLjusa latarka z ręcznym napędem zasilana jest korbką, która ładuje kondensator. Nie potrzebuje baterii.

Latarka dostępna jest w jednym kolorze: czerwonym. Jest bardzo trwała. Nam służy już do zabawy ponad rok i ciągle wygląda jak nowa, mimo że wielokrotnie już upadała na ziemię. Producent objął ja roczną gwarancją. Cena przystępna: 20 złotych.

 

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Olka K. Olka K.

  Mam i cenimy sobie. Zabraliśmy na ubiegłoroczne wakacje i bardzo się przydała na biwaku. dzieciaki przynajmniej miały zajęcie i nie błagały o nasze latarki.

 2. Wioleta Wioleta

  fajna, podoba mi się, przydatna w każdym domu i bezpieczna dla dzieci bo bez baterii:)

 3. Aisog Aisog

  My w Ikei w Katowicach płaciliśmy za nią 14,99zł :)

 4. L L

  Kupiłam bardzo mi się podobała. Mała praktyczna i jasno swieciła. Niestety szybko przestała działać, spadła i klapa. Mąż rozebrał a tam kabelki zalutowane cienkimi lutami. Badziwe.Szkoda kasy. Do zabawy dla dziecka się nie nadaję bo jest lipne.