Laptop torebka Myszka Minnie Clementoni

Nasza córka otrzymała laptopa- torebkę Myszka Minnie jako jeden z prezentów gwiazdkowych. Miała wtedy prawie cztery lata.

Czy zabawka wzbudziła u niej zainteresowanie? Czy okazała się trafem w dziesiątkę, czy niekoniecznie?

Zacznę od tego, że zabawka jest naprawdę dobrze wykonana: nie można absolutnie narzekać na staranność, precyzyjność i jakość zabawki. Jest trwała i ładna. Podoba się małym dziewczynkom, entuzjastkom przygód legendarnej Myszki Minnie.

Wszystkie gry i zadania stworzone są w taki sposób, by świetnie nawiązywać do świata Minnie. Zachowano znaną grafikę, a nawet głos Myszki, która komentarzami zachęca do wspólnej zabawy, gratuluje, gdy dziecku uda się wykonać zadanie oraz zachęca, by spróbowało jeszcze raz, gdy nie wszystko pójdzie po jego myśli.

SONY DSC

Zabawka jest tak stworzona, że w jednej chwili można zamienić ją z komputerka w uroczą torebeczkę, dlatego bez trudu można ją zabrać ze sobą w każde miejsce.

SONY DSC

Zabawka jest polecana dla dzieci od czwartego roku życia. Zadania zostały tak dobrane, by zaspokoić potrzeby malucha o rok, dwa a nawet trzy lata starszego. Oprócz gier zręcznościowych, ćwiczących refleks, jest sporo zadań ukierunkowanych na naukę literek, alfabetu, naukę liczenia (dodawania, odejmowania), ćwiczenie poczucia rytmu.

Zabawka ma wbudowanych aż 20 gier, poza tym posiada dodatkowe guziczki, pozwalające na przywołanie animacji myszki Minnie, na każdym poziomie wybór gry.

Czy są jakieś minusy?

SONY DSC

Z pewnością cena – około 100-120 złotych.

Po drugie problem może przynosić obsługa „myszki”, którą trzeba odpowiednio ułożyć, by wszystko się zgadzało, gdy podczas gry ćwiczymy rozpoznawanie kierunków – góra, dół, prawo lewo.

Poza tym w moim odczuciu większość gier jest jednak przeznaczonych dla starszych dzieci niż czterolatków, które zazwyczaj nie potrafią liczyć (dodawać, odejmować), nie znają również wszystkich liter, itd.

Mimo tych wad, zabawka jest na tyle dobrze wykonana i ciekawa, że zamieszczamy ją w dziale rodzicielskie hity.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Kisia Kisia

  Mamy i polecamy, córka bardzo lubi i zaczęła czytać i liczyć dzięki tej zabawce

  • Dorota Dorota

   Super. A jak nie chce się już bawić, zawsze można zmienić laptop w torebkę :)

   • Jadwiga Jadwiga

    Dzien dobry pani doroto. Mam takie pytanie czy wie gdzie mozna dostac jeszcze taki laptop dla dziecka bardzo bylabym wdzieczna jak pani dala mi jakis namiar gdzie moge go kupic

 2. Iwona Iwona

  Dzień dobry. Poszukuję takiego laptopa dla wnuczki i nigdzie nie mogę znależć. Pani Dorotko może Pani mi pomoże w znalezieniu, będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam

  • sosrodzice sosrodzice

   Iwono, tak na szybko – nie widzimy. Nie ma już chyba go w sprzedaży, a szkoda…