Lampka LED 3D jako ozdoba na biurko do pokoju dla dziecka

Inf. prasowa komentarzy: 0

W okresie jesienno-zimowym dni stają się coraz krótsze. Wielu uczniów spędza całe popołudnia lub wieczory przy swoich biurkach. Nastrój pomoże ożywić świetne, ledowe oświetlenie oraz ciekawie zaprojektowane gadżety, takie jak lampki LED 3D. Czym kierować się przy zakupie?

Lampka na biurko dla dziecka — najważniejsze cechy

Rozwiązywanie zadań domowych w zeszycie, pisanie, a także sprawdzanie różnych informacji na komputerze i uczenie się to typowe czynności, wykonywane przez uczniów w domach. Pokój dziecięcy powinien być wyposażony w przynajmniej kilka źródeł światła, ponieważ jedno centralne oświetlenie może nie wystarczyć.

Na biurku ucznia powinna znaleźć się przynajmniej jedna lampka, zapewniająca dodatkowe źródło światła. Do najważniejszych cech takiego urządzenia należą możliwości regulacyjne — chodzi zarówno o nachylenie lampy, ustawienie jej na komfortowej dla nas wysokości, jak i o odpowiednie natężenie światła.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup lampki ledowej, która oferuje dedykowany tryb regulacji temperatury barwowej. W ten sposób można dopasować rodzaj oświetlenie do pory dnia i potrzeb dziecka. Różnymi motywami tematycznymi, na przykład z bajek, filmów, sportów lub gier charakteryzują się lampki LED 3D od Plexido.

Lampka LED 3D z motywem tematycznym związanym z piłką nożną i możliwości personalizacji

 

Lampki LED 3D dla dzieci — czy to dobry pomysł?

Lampki LED 3D to idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Taki element oświetlenia można postawić przy łóżku dziecka lub na biurku. W ten sposób w pomieszczeniu zachowany jest bardzo przyjemny klimat, a w nocy można stworzyć półmrok zamiast całkowitej ciemności. Wpływa to pozytywnie na bezpieczeństwo zwłaszcza tych młodszych pociech, które dopiero uczą się spać same.

Najwyższej jakości, ozdobna lampka LED z efektem 3D, świetnie sprawdzi się również jako element aranżacji wnętrza, który pełni pewną funkcję praktyczną — daje dodatkowe światło. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w pokoju powinno znaleźć się też główne źródło oświetlenia, które będzie miało optymalną dla młodego człowieka temperaturę barwową wyrażoną w lumenach.

Lampki ledowe dla dzieci na biurko jako ozdoby

Zwykle lampki ledowe 3D pełnią również funkcję ozdobną, ponieważ nie dają silnie skoncentrowanego światła, tylko bardziej rozproszone. Taka opcja idealnie pasuje jednak na nastrojowe wieczory, zwłaszcza dla dzieci, które obawiają się ciemności.

W sklepach internetowych znajduje się ogromny wybór lampek ledowych 3D. Znajdą się nawet modele lampek dla fanek i fanów muzycznych gwiazd i zespołów, a także dla tych, którzy cenią konkretne filmy, seriale lub gry.

Oświetlenie tego typu to także świetny gadżet dla tych nieco starszych pociech — na przykład dla osób, które próbują swoich sił w mediach społecznościowych. Atrakcyjny gadżet widoczny w tle nagrania na YouTube czy TikToku na pewno zostanie doceniony przez followersów.

Lampka LED 3D z wizerunkiem Ariany Grande

 

Oświetlenie w pokoju dziecięcym powinno pełnić zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną, a lampki LED 3D łączą te dwa aspekty. Właśnie dlatego na biurku dziecka można postawić jedną lampę regulowaną z dosyć skoncentrowanym światłem, a drugą ozdobną 3D ze światłem rozproszonym. Dodatkową atrakcją dla dziecka jest możliwość samodzielnego sterowania światłem i zmieniania jego kolorów, przy pomocy specjalnego pilota. Takie rozwiązanie zachwyca dzieci, dlatego lampka LED 3D może być świetnym pomysłem na prezent.

 

 

 

 

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.