Lampa ścienna IKEA do pokoju dziecka

Prosta, a jednocześnie niezbędna w każdym domu. Dobrze wykonana i w atrakcyjnej cenie. Dostępna w trzech kolorach i wzorach (księżyc, kwiatek i gwiazdka).  Łatwa w montażu i codziennym użytkowaniu. To tylko podstawowe zalety tego produktu.

lampa-scienna-ksiezyc-smila-mane-ikeaLampka daje przytłumione światło, idealne do przeczytania wieczorem bajki i przygotowania się do snu. Wcześniej posłuży podczas nocnych karmień i przewijania maluszka.

Nie nagrzewa się, dlatego nie ma obaw przed skutkami przypadkowego dotknięcia jej przez dziecko. Równie ważne, że po nagrzaniu plastik nie pachnie, co niestety zdarza się w przypadku tańszych tego typu wyrobów.

Dzięki długiemu przewodowi lampkę można łatwo włączyć, co ułatwia korzystanie z niej. Ponadto sama konstrukcja jest lekka i banalna w montażu, a wymiana żarówki (nie dołączona) nie stanowi problemu.

Przytłumione, delikatne światło sprawia, że nie może być to podstawowe źródło oświetlenia, ale używane jako dodatek.  Ważny atut to również cena – około  40 złotych.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. maria maria

    Mamy taką, ale niebieską i ma jeszcze jedną zaletę otwory, przez które tak fajnie światło przenika i daje takie urokliwe światło…Moim dzieciom się podoba!

  2. Ela Ela

    Nasz synek ma z tej serii gwiazdkę i jest nią zachwycony. Przy następnej wizycie w IKEA na pewno kupimy jeszcze księżyc do kompletu. Lampki są super, delikatne światło, bezpieczne i lekkie. Polecamy każdemu maluchowi.