Lalki Rainbow High – wymarzony prezent pod choinką?

Lalka to najpopularniejsza zabawka wybierana dla dziewczynek. I tak jest od wieków. Nic w tym dziwnego. Laki dostępne są w tak w wielu typach, że można je bez problemu dopasować do wieku i potrzeb dziecka. Poza tym z roku na rok na rynek trafiają kolejne propozycje z tej kategorii, na przykład obecnie szalenie popularne lalki Rainbow High. W czym tkwi ich fenomen? Dlaczego tak chętnie wybierane są właśnie te zabawki dla małych dziewczynek – sześcioletnich i starszych? I w końcu czy zabawki te są warte swojej ceny?

Lalki Rainbow High – zabawa z wieloma akcesoriami

Jaka jest najlepsza lalka? Jak powinna wyglądać?

Tu zdania są podzielone. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi i jednego typu, który by zadowolił każdego. Niektórzy wolą lalki szmaciane, inni BabyBorn, są też tacy, co wybierają Barbie i wielkie miłośniczki LOL, czy też lalek Rainbow High. Tym razem będzie o tych ostatnich zabawkach – propozycjach od marki MGA. Okazuje się bowiem, że to właśnie one są marzeniem wielu dziewczynek.  To właśnie te lalki chciałyby zobaczyć dzieci pod choinką, czy jako prezent na 6 grudnia.

Dlaczego lalki Rainbow High to hit ostatnich miesięcy?

Czym wyróżniają się lalki Rainbow High?

Lalki są ruchome, przygotowane do ubierania i przebierania. Okazuje się, że to właśnie jest ich główny atut!

Inne zalety? Wymieńmy je:

  • są dostępne w wielu wersjach.
  • mają długie kolorowe włosy,
  • wielkie oczy,
  • długie rzęsy,
  • dostępne są z wieloma akcesoriami dołączonymi do zestawu – ubraniami, sprzętem np. sportowym,
  • można się nimi bawić na wiele sposobów.

Lalki modowe

Lalki Rainbow High to propozycja lalek modowych, które mają pobudzać wyobraźnię i zachęcać do wspólnej zabawy modą. Główny m ich atutem jest możliwość przebierania, dopasowywania strojów. W ten sposób można pobudzać kreatywność dziecka. Zabawka może też stanowić po prostu ciekawą formę spędzania czasu.

Na plus przemawia na pewno również sposób wykonania. Lalki mają miękkie, delikatne włosy. Ubranka dołączone do zestawu są dobrej jakości, a ubieranie dzięki ruchomym stawom jest łatwe. Z drugiej strony czasami  w tej czynności przeszkadza kciuk, który może się haczyć. Poza tym już całkiem na marginesie – nie ma gwarancji też, że czapka będzie się trzymać ;) Lubi spadać, ale to zrozumiałe….i mało komu przeszkadza.

lalki Rainbow High

Cena około 150 złotych

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nie weryfikujemy opinii dodawanych w komentarzach. Nie wiemy od kogo pochodzą, czy zamieszczają je osoby, które kupiły dany produkt, czy też nie.