Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Kupuj taniej produkty dla dzieci

Chcesz mieć pewność, że na produkty dla dzieci wydajesz dokładnie tyle, ile trzeba? Już teraz zapoznaj się z naszą aktualną listą promocji na artykuły dla dzieci i rób zakupy w najniższych cenach!

Produkty spożywcze

  • mleko Enfamil w Tesco zamiast 52,99 w cenie 45,99 złotych.
  • 4 sztuki deserków dla dzieci Bobovita w Carrefour w cenie 2,24 złotych za sztukę
  • sok dla dzieci Gerber 300 ml w Carrefour w cenie 3,49 złotych za butelkę. W Realu ten sam sok otrzymamy w cenie 3,79 złotych.
  • desery dla dzieci BoboVita 180g w Realu w cenie 4,49 złotych za słoiczek.
  • dania dla dzieci Gerber DoReMI w Realu dostępne są w cenie 5,79 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle w Realu w cenie 6,99 złotych.

Artykuły higieniczne

  • pieluchy dla dzieci Baby w Kauflandzie w cenie 11,99 złotych zamiast 15,99 złotych.
  • pieluchy Helen Harper w Carrefour w cenie 21,99 złotych.
  • szampon dla dzieci Bambi w Kauflandzie dwa rodzaje w cenie 3,49 złotych zamiast 5,19 zł.
  • produkty do prania Jelp w Tesco 20% taniej.

Zabawki i akcesoria

  • kubek księżniczki w Kauflandzie w cenie 6,99 złotych
  • spacerówka dla lalek w Kauflandzie w cenie 22,99 złotych
  • namiot ogrodowy dla dzieci w Kauflandzie w cenie 49,99 złotych. Inne modele namiotów w Netto również w cenie 49,99 złotych.
  • klocki dla chłopców i dziewczynek w Kauflandzie w cenie 26,99 złotych.
  • fotelik samochodowy w Netto w cenie 199 złotych (od 0 do 18 kg)
  • łóżko turystyczne na kółkach w Netto za 139 złotych
  • mata ochronna na tylne siedzenie w samochodzie z postaciami Disney w Netto w cenie 16,99 złotych
  • zasłonki przeciwsłoneczne w Netto w cenie 12,99 złotych,
  • rowerek z rączką w Auchan w cenie 64,89 zł.
  • legginsy, szorty lub koszulki licencyjne w Realu w cenie 15 złotych.
  • zabawki dmuchane w Biedronce w cenie 16,99 złotych.

Czas promocji

Kaufland 20-26.06.2013
Netto od 17-23.06.2013
Carrefour 19-24.06.2013
Auchan 19.06-2.07.2013
Real 20.06.-25.06.2013
Tesco 20.06-26.06.2013
Polo Market 19-25.06.2013
Biedronka od 17.06.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.