Kup sobie kiłę

Z opisu na stronie producenta:

„Giantmicrobes to pluszowe zabawki mające ten sam kształt, kolor i wygląd co żywe wirusy, bakterie, komórki i pasożyty, ale miliony razy większe. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie mikroskopowe prawdziwego mikroorganizmu. Dodano im ludzkie cech takie jak oczy, usta i nosy, przez co wzbudzają sympatie zarówno dzieci jak i dorosłych.”

Drew Oliver, absolwent prawa na Harvardzie stworzył kilka zabawek jako prezent dla znajomych, którzy przechodzili infekcję. Dość szybko pluszowe „zarazki” stały się popularne na całym świecie. Jednym się podobają, innym niekoniecznie. A Wy co sądzicie na ich temat?

Rzęsistek pochwowy

Rzęsistek pochwowy

 

Kiła

Kiła

Komórka nowotworowa

Komórka nowotworowa

Źródło: http://www.giantmicrobes.pl

 

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Agnieszka Agnieszka

    Taki gadżet raczej odpowiedni dla mikrobiologia,choć może i zainteresować młodszych…. w końcu w obiegu sławnych zabawek są takie ,które wpisują się wręcz w kult brzydoty np monster high…a bakterie mimo,ze chorobotwórcze są przedstawione w przytulny sposób.Mogą działać na wyobraźnię,oswajają dzieci z tym ze jesteśmy otoczeni nimi choć nie widzimy ich.

  2. MamaNaEtacie MamaNaEtacie

    Jezu, moja córka pokochałaby Kiłę :) już to wiem…różowa kiła spałaby pewnie z nami w łóżku.
    Genialne. Takie zabawki powinny przede wszystkim znaleźć się na oddziałach dziecięcych w szpitalach.