Krzesełko IKEA

Wysokie krzesełko do karmienia dostępne w sieci sklepów IKEA cieszy się doskonałymi opiniami wśród rodziców. Łatwo utrzymać je w czystości, posiada zabezpieczenia, które pozwalają przypiąć dziecko (pasy są jednak słabszym punktem tego produktu) i w ten sposób jeść bez obawy, że maluch spadnie. Jest nieduże, co ma znaczenie w małym mieszkaniu, łatwe w składaniu i przenoszeniu, a do tego lekkie!

antilop-krzese-ko-z-zabezpieczeniem__0255209_PE399545_S4

Jest tanie (cena 49 złotych), dlatego można pozwolić sobie na nie bez wyrzeczeń. Do krzesełka można zakupić tackę (za 10 złotych), która pozwoli ustawić bezpośrednio przed maluchem posiłek lub zabawki.

antilopWarto rozważyć jego wybór, ale dla dziecka około 6-8 miesięcznego a nie 4-miesięcznego.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. L L

    Polecam krzesełko do karmienia Ikea choć pasy bezpieczeństwa są beznadziejne ale poduszka skutecznie ogranicza ruchy maluszka. Wieksze dziecka wkłada się d krzesełka na sam posiłek i wyciąga bo może wstawać:(Krzesłko nie ma podparcia pod nóżki więc dziecko nie próbuje wstawać za szybko. Myje się ekspresowo, ja często okurzam odkurzaczem. Pasuje do małego mieszkania jest niezniczalne.ozna zabrać do samochodu wszędzie bo się łatwo składa. Nic się nie pruje i nie skubie. Godny polecenia wydatek. Często można kupic od kogoś ja dałam 39 zł za cały zestaw (krzesełko, tacka i poduszka)

  2. An An

    To krzesełko towarzyszy nam juz 4 rok i nie zamieniłabym go na żadne inne! proste, stabilne, trwałe, bezpieczne! polecam