Kredki do malowania w wannie 6 kolorów

Kredki do wannyProdukt otrzymamy w wielu sieciach sklepów. Widoczne obok kredki kupiliśmy w Pepco w cenie 5,99. Na opakowaniu nie umieszczono zbyt wielu informacji. Najważniejsza z nich jest taka, że kredki nadają się dla dzieci powyżej 3 lat.

Kredki dobrze spełniają swoją funkcję. Dzięki nim można stworzyć wiele wzorów w wannie czy w wysokiej kabinie prysznicowej. Jeśli zamoczymy je w wodzie, powstające rysunki będą dużo wyraźniejsze.

Do zakupu zachęca niska cena oraz sama konstrukcja kredek, które pozwalają na wysuwanie kolorowego wkładu systematycznie w trakcie jego zużywania (niestety z czasem mechanizm przestaje działać, a kredki wypadają). Minusem jest jednak konieczność dość intensywnego mycia powierzchni pokrytej rysunkami, by je całkowicie usunąć. Polanie wodą i lekkie przetarcie sprawia jedynie, że obrazki stają się lekko rozmazane.

Nasza ocena

Kredki do malowania w wannie | sosrodzice

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. ONA ONA

    Wyglądają tandetnie. Nie dziwię się, że taka niska ocena…Na bank się łamią oraz są mało praktyczne…

  2. Laura Laura

    Bardzo ładnie rysują. Nasycone mocne kolory. Aby zmyć wystarczy raz przetrzeć szmatką. Żadnych problemów świetna zabawa. Jak za te pieniądze to hit :)