„Kot w butach Live” konkurs

komentarzy: 0 02.05.2013

Znacie go z książek, oglądaliście go na małym i dużym ekranie. Pokochaliście już dawno temu.  Za to, że jest zawadiaką, buntownikiem, spryciarzem, ale i dobrym przyjacielem. Za to, że dużo gada i wszędzie chodzi w tych swoich ogromnych butach. Teraz nadszedł czas zobaczyć najsłynniejszego kota świata na żywo!

Już wkrótce:

1.06.2013 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
5.06.2013 – Warszawa, Sala Kongresowa
6.06.2013 – Gdynia, Hala Gdynia
7.06.2013 – Poznań, Hala Arena
8.06.2013 – Wrocław, Hala Stulecia
9.06.2013 – Kraków, Auditorium Maximum

kot-w-butach-300x248Mamy dla Was potrójne wejściówki do pięciu miast: Zabrza, Warszawy, Gdyni, Wrocławia i Krakowa.

Jak zdobyć nagrodę?

Do 16 maja wyślijcie na adres konkurs@sosrodzice.pl samodzielnie wykonane zdjęcie z tegorocznej majówki. Pokażcie nam, jak się bawiliście, co zaobserwowaliście i jak spędziliście wolny czas.  Nie zapomnijcie w tytule wiadomości podać informacji, w jakim mieście chcecie obejrzeć wydarzenie. Dodatkowo w wysyłanych zgłoszeniach konkursowych prosimy podać dane adresowe! Każdy uczestnik konkursu może wysłać dowolną ilość zgłoszeń!

Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

Widowisko teatralne dla dzieci

Kot w Butach Live to rozśpiewana i roztańczona produkcja w polskiej wersji językowej opowiadająca historię uwielbianego przez wszystkich kocura. Uwspółcześniona adaptacja jego przygód jest doskonałą propozycją dla całej rodziny. Bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, nowe, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka na żywo w wykonaniu orkiestry oraz interaktywne zabawy z publicznością ucieszą oczy i uszy nie tylko najmłodszych koneserów sztuki.

Kot w butach to jedna z najpopularniejszych baśni świata zaliczana do klasyki tego gatunku. Historia sprytnego kota pojawiła się w zbiorach wielu pisarzy m.in. Charlesa Perrault, braci Grimm, czy chociażby rodzimego Jana Brzechwy. Sięgali po nią autorzy operowi i twórcy filmów animowanych, m.in. Walt Disney. W 2011 wytwórnia DreamWorks, zachęcona ciągłą popularnością tej bajki, zrealizowała na jej podstawie superprodukcję w technice 3D. Tym razem jednak najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć najsłynniejszego kota na żywo! Makro Entertainment Production w widowisku Kot w Butach Live przenosi na scenę jednego z najpopularniejszych dziecięcych bohaterów. Wśród wielu przygód spotka on na swojej drodze cały korowód zarówno barwnych i sympatycznych, jak i niebezpiecznych postaci, które będą chciały przeszkodzić walecznemu kotu w osiągnięciu celów. Czy uda mu się pokonać zło i spełnić marzenia? Na pewno – przecież dla kota w magicznych butach nie ma rzeczy niemożliwych!

Kolorowa scenografia, kostiumy i wykonywana przez orkiestrę piękna muzyka przeniosą widzów w cudowny, bajkowy świat. Wypełniony magią i pozytywną energią spektakl z pewnością zachwyci nasze pociechy, a możliwość włączania się dzieci w sceniczną akcję będzie dla nich dodatkowym atutem i emocjonalnym przeżyciem. Przedstawienie  da im możliwość obcowania ze światem teatru od najmłodszych lat, a jego walory edukacyjne ukażą, jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń, odwaga i bohaterstwo. Udowodni również, że nie zawsze pies jest najlepszym przyjacielem człowieka!

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.