Konkurs „Świetlik”

Nadchodzi XII edycja Konkursu Świetlik – czyli fascynujące pytania, doświadczenia dla każdego i wspaniałe nagrody! A przede wszystkim olbrzymia dawka satysfakcji!

W tym roku szkolnym Konkurs odbędzie się 12 marca 2019 r. Test zostanie przygotowany na 8 poziomach, odpowiednio dla każdej klasy szkoły podstawowej. Jak co roku Konkurs zostanie poprzedzony opublikowaniem na stronie internetowej doświadczeń dedykowanych do XII edycji.

Świetlikowa ekipa jak zawsze troszczy się o wysoki poziom merytoryczny eksperymentów i testów. Przy okazji przygotowań do Konkursu uczniowie mogą w ciekawy sposób spędzać czas z rodziną, wzbogacać słownictwo i poszerzać swoje horyzonty. Pytania testowe dotyczą geografii, biologii, chemii, fizyki, matematyki, ekologii oraz medycyny i są dostosowane do wieku uczestników.

Organizatorzy dokładają starań, by żmudne przygotowania wszystkich uczestników do Konkursu zostały docenione: wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy, a laureaci Konkurs nagrody książkowe.

Warto powalczyć! W XI edycji Konkursu wzięło udział prawie 48 000 dzieci z 1343 szkół. Przyznaliśmy 9 721 nagród indywidualnych oraz przeprowadziliśmy ponad 20 warsztatów przyrodniczych w 5 szkołach z największą frekwencją w Konkursie. W Konkursie wzięły udział szkoły ze wszystkich województw.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.