Konkurs na topowego komentatora listopada

komentarzy: 14 07.11.2012, aktualizacja: 04.02.2013 8:46:05

Miło nam ogłosić kolejną edycję konkursu na topowego komentatora. Tym razem jednak zmieniamy trochę zasady zabawy. Jesteście ciekawi na czym będzie polegać zadanie konkursowe? Zatem czytajcie dalej!

 1. W dniach od 7 listopada do 30 listopada pozostawcie na stronie komentarz.
 2. Wybierzcie jeden lub kilka artykułów ze strony sosrodzice.pl i napiszcie w komentarzu, dlaczego warto przeczytać wybrany przez Was artykuł.
 3. Jako uczestnik zabawy możecie zostawić dowolną ilość komentarzy. Jednak pod uwagę będą brane tylko komentarze, które dadzą nam pewność, że przeczytaliście artykuł i komentujecie jego treść. Wszelkie lakoniczne komentarze, które niewiele wnoszą, nie będą brane pod uwagę.
 4. Dodając komentarz, pamiętajcie, by podać prawidłowy adres e-mail. Tylko podanie prawidłowego adresu pozwoli nam skontaktować się ze laureatem zabawy.

I teraz o nagrodach…

Przyznamy dwie nagrody:

 • Pierwsza nagroda: to bon na zakupy o wartości 100 złotych w wybranym przez Laureata sklepie* oraz ręcznie robiona bransoletka wykonana przez utalentowaną Czytelniczkę, prowadzącą stronę Po Godzinach.
 • Druga nagroda: ręcznie robiona bransoletka ufundowana przez właścicielkę Po godzinach.

*Sklep ten musi mieć w ofercie „bony upominkowe”.

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 1. OlkaG OlkaG

  Nagrody świetne, a zasady jeszcze lepsze:)

 2. ewanka ewanka

  No ciekawa motywacja :-)

 3. Ewa Ewa

  Czy dobrze rozumiem, wystarczy zostawić jeden komentarz?

 4. mala11 mala11

  Bardzo fajny konkurs. Jest o co walczyć.

 5. Szybiak Szybiak

  super

 6. OlkaG OlkaG

  Bardzo mi się podoba to, że promujecie unikalne, ręcznie robione rzeczy! Brawo!:)

 7. olaef olaef

  stóweczka piechotą nie chodzi!

 8. giustinam giustinam

  Te bransoletki są cudne! :))

 9. Adrian Adrian

  Jest to wspaniały portal, który możemy dowiedzieć się i nauczyć dużo więcej rzeczy na temat dzieci itp. żeby powiększyć swoją wiedzę i mieć jakieś podstawy. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy :)

 10. Lidia Lidia

  Super fajne jest to co robicie.Coś orginalnego i na pewno mądrym ludziom się przyda.Jestem zafascynowana i będę promować was wśród swoich znajomych .Pozdrawiam i życzę sukcesów.

 11. Lidia Lidia

  ZGADZAM SIĘ Z WASZYM PODEJŚCIE DO MACIERZYŃSTWA SAMA TEŻ JESTEM MAMĄ TRZECH WSPANIAŁYCH CÓREK I PAMIĘTAM ZE DOBRE SAMOPOCZUCIE MOJE JAK I OTOCZENIA MIAŁO DUŻY WPŁYW NA TO JAK DZIECKO REAGUJE W DANYM MOMENCIE .DZIECI WYCZUWAJĄ TO JAK ICH RODZICE SIĘ CZUJA .SZCZĘŚLIWA MAMA TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO.POPIERAM WAS JAK NAJBARDZIEJ.

 12. emerycia emerycia

  Andrzejki z dzieckiem – Jestem za tym aby dzieci uczestniczyły w zabawach razem z rodzicami. To pozwala na uczenie się zachowania podczas zabawy, dziecko poznaje zwyczaje a poza tym nawiązuje się większa więź między rodzicem i dzieckiem.

 13. Anna Anna

  Bardzo cieszę, że trafiłam na Waszą stronę (szkoda, że tak późno) – macie naprawdę dobre, wyczerpujące temat artykuły.
  Wstyd mi tylko, że skusiło mnie owo 100 zł na zakupy (wyświetliło mi się na tablicy fejsbukowej i przykuło mą uwagę). Na swoje wytłumaczenie mam jeno to, że nie z chciwości, ale z potrzeby…
  Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Miło tu u Was, teksty ciekawe, Społeczność sympatyczna, Autorki przemiłe. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
  AJ

Zobacz również